دوشنبه, 27 فروردین 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

آرامش در اردوی پرسپولیس برخلاف استقلال

۳:۱۶ ب٫ظ, ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
حضور بانوان در دیدار پرسپولیس محسن فروزان پرسپولیس آسیا سروش رفیعی

بازیکنان پرسپولیس برخلاف استقلال در آرامش به کارشان ادامه می‌دهند و شاید در ادامه لیگ این آرامش به آن‌ها کمک کند.

لیگ برتر به اوج حساسیت رسیده و رقابت قهرمانی بین پرسپولیس و استقلال احتمالا تا هفته پایانی در جریان خواهد بود. هر دو تیم بازی‌های این هفته خودشان را با پیروزی پشت سر گذاشتند و همچنان اختلاف دو تیم در صدر جدول یک امتیاز است. با وجود اینکه استقلال یک امتیاز از رقیب سنتی جلوتر است و طبیعتا مدعی اول قهرمانی به حساب می‌آید، با این حال رفتار و مصاحبه‌های بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم اصلا بوی قهرمانی نمی‌دهد. استقلالی‌ها از زمین و زمان شاکی هستن (البته در بعضی موارد حق دارند) و همگی مدعی هستند که بعضی‌ها نمی‌گذارند که این تیم قهرمان شود.

آن‌ها خودی و غیرخودی را نشانه گرفتند و حتی در روز بردشان هم مصاحبه‌های جنجالی انجام می‌دادند. برخلاف استقلالی‌ها، اگر به مصاحبه بازیکنان پرسپو لیس بعد از بازی با ملوان دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که آن‌ها کاملا روی فوتبال متمرکز هستند و می‌خواهند در آرامش کارشان را انجام دهند. بازیکنان پرسپو لیس اصلا به سوالات حاشیه ای مخصوصا در مورد استقلال جواب نمی‌دهند و از هرگونه داستانی که باعث برهم خوردن تمرکز و ایجاد حاشیه می‌شود، پرهیز می‌کنند.

ستاره‌های پرسپولیس برخلاف استقلالی‌ها در سال‌های اخیر قهرمانی‌های زیادی را دیدند و خوب می‌دانند راه قهرمانی از مصاحبه‌های جنجالی نمی‌گذرد. آن‌ها به خوبی واقف هستند که تیمی‌که در آرامش کارش را انجام دهد، می‌تواند در نهایت قهرمان شود. پرسپولیسی‌ها که فصل قبل هم شرایطی مشابه با امسال داشتند، همین روند را در پیش گرفته بودند و سعی می‌کردند در آرامش به کارشان ادامه دهند. از همین رو در این فصل هم می‌خواهند همان فرمول اثبات شده را به کار گیرند و به دور از حاشیه‌ها برای قهرمانی بجنگند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *