چهارشنبه, 9 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

گزینه نکونام پرید / استقلال اقدام خاصی برای آزادسازی این بازیکن انجام نداد

۵:۳۰ ب٫ظ, ۹ اسفند ۱۴۰۲
فرشید باقری

در حالی که گفته می شد درروزهای اخیر باشگاه استقلال تلاش زیادی کرده تا یک بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه کند یکی از مدیران باشگاه های لیگ برتری این تلاش را رد کرد!

چندی پیش بود که سمیعی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال گفته بود که پرونده جذب بازیکن در استقلال بسته نشده است و دست کم تا روز ۷ اسفند که فرصت پایانی نقل و انتقالات است، یک بازیکن جدید دیگر به خدمت خواهیم گرفت. بعد از جذب حمید خدا بنده لو از سوی باشگاه پرسپولیس، خبر رسید تکاپوی باشگاه استقلال برای جذب فرشید باقری یا محمدحسین اسلامی زیاد شده است اما مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان منکر تلاش باشگاه استقلال در این زمینه شد و گفت: به ما حدود کمتر از یک ماه قبل نامه زده بودند. ما پیشنهاد معاوضه دادیم اما دیگر اقدامی از سوی این باشگاه صورت نگرفت.

مدیرعامل باشگاه مس همچنین منکر هر گونه جلسه ای در روزهای اخیر برای آزادسازی فرشید باقری شد و این گفته ها نشان می دهد باشگاه استقلال در روزهای اخیر تلاشی مشخصا برای جذب فرشید باقری هافبک دفاعی تیم مس رفسنجان نداشته است!

با این اوصاف بعید به نظر می رسد در ساعات پایانی مانده به نقل و انتقالات باشگاه استقلال موفق به خرید محمدحسین اسلامی شود. هرچند باشگاه استقلال معتقد است بند فسخ قرارداد اسلامی برای یک بازیکن زیر۲۳ سال زیاد است.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *