دوشنبه, 7 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

فرشته نجات پرسپولیس فقط گل نزد!

۹:۰۰ ق٫ظ, ۷ خرداد ۱۴۰۳
امید عالیشاه

گزاف نیست اگر بگوییم پرسپولیس بدون درخشش امید عالیشاه فرصت بازگشت پیدا نمی‌کرد.

امید عالیشاه سال گذشته و در همین هوای بهاری کاپیتانی بود که با قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی و به دنبال آن سوپرجام، سه مرتبه جام قهرمانی را بالای سر خود برد.

امید عالیشاه در تیم یحیی گل‌محمدی هم نقشی انکار نشدنی داشت و حتی گل پیروزی بخش دربی حذفی در فینال را نیز به ثمر رساند. اما نکته‌ای که امید عالیشاه را خاص می‌کند، اشتیاق سیری‌ناپذیر او در کسب موفقیت با تیم محبوبش است که وی را تبدیل به مهره موثر تیم اوسمار کرده است.

یک دهه بازی در پرسپولیس و ماندن در سطح قابل قبول هواداران کار هر بازیکنی نیست، اما امید عالیشاه که روز‌های پرفراز و نشیب و البته پرحاشیه‌ای را در دوران سرمربی‌های مختلف تجربه کرده، حالا به چابکی دوران جوانی خود، تجربه‌ای در حد یک کاپیتان واقعی را هم اضافه کرده است.

پرسپولیس اگر مقابل استقلال خوزستان امید عالیشاه را در ترکیب خود به عنوان مهاجم سایه نداشت، بعید بود بتواند این چنین به بازی برگردد. کاپیتان شماره ۲ سرخ‌ها با پاسی فوق العاده در شرایطی نامتعادل، وحید امیری را برای گرفتن پنالتی راه انداخت تا به این شکل روی گل اول تاثیر بگذارد.

او با دوندگی بی امان و پاس‌های صحیحش نفس تیم ده نفره استقلال خوزستان را گرفت و یک پاس گل بی نظیر روی گل سوم به عیسی آل کثیر داد. عالیشاه همچنین با سرعت ویژه خود پایه گذار گل چهارم نیز شد تا با فریادی کشدار پس از پیش افتادن تیمش جشن بگیرد.

عالیشاه حالا باید تیمش را از غرور دور کند و آن‌ها را برای دو فینال سرنوشت ساز کنار کادرفنی آماده کند. امید، امیدبخش پرسپولیسی‌ها برای تکرار عنوان قهرمانی سال گذشته است.

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *