سه شنبه, 25 اردیبهشت 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

نیمکت‌نشین ساپینتو تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال

۷:۴۴ ب٫ظ, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
استقلال ابوالفضل جلالی

نگاهی به تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال در هفته‌های گذشته از شروع نیم فصل دوم به این سو مشخص می‌کند یکی از بازیکنان این تیم کاملا احیا شده و در اوج آمادگی به استقلال کمک می‌کند تا در مسابقاتش برنده شود یا از شکست بگریزد.

ابوالفضل جلالی که تا پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان با ۹ پاس گل بعد از آلوز – بازیکن تراکتور – بهترین پاسور این فصل لیگ برتر به شمار می‌رفت با ارسال پاس گل سه امتیازی برای ایمان سلیمی علاوه بر اینکه خیال نکونام بابت برد و بازگشت به صدر را راحت کرد بار دیگر توانایی‌های خودش را نیز به رخ کشاند. او که خود یک مدافع در تیم استقلال بشمار می‌رود زمینه ساز گلرنی یک مدافع دیگر شد تا یک گل صددرصد دفاعی برای استقلال به ثبت برسد.

ابوالفضل جلالی تا اینجا در ۲۵ مسابقه استقلال به مدت ۲۰۵۸ دقیقه به میدان رفته که در این تعداد در ۲۳ مسابقه از ابتدا در ترکیب اصلی آبی پوشان حضور داشته است. این بازیکن در این فصل گل هم زده است. او در دیدار مقابل نساجی مازندران در بازی رفت موفق شد یکی از گل‌های استقلال – گل چهارم در دقیقه ۶۸ – را به ثمر برساند.

جلالی که در حال حاضر با آلوز در صدر پاسور‌های لیگ برتر قرار دارد با دریافت ۳ کارت زرد در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، ملوان و گل گهر سیرجان در دور رفت حالا ۳ کارته است و با دریافت اخطار در یکی از مسابقات پیش رو دچار محرومیت خواهد شد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *