یکشنبه, 3 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

این ستاره می خواهد پرسپولیسی شود

۱۰:۴۰ ب٫ظ, ۳ تیر ۱۴۰۳
احمد گوهری

احمد گوهری روز گذشته در حالی به باشگاه پرسپولیس رفت که همچنان با این تیم قرارداد دارد و منتظر تصمیم رضا درویش برای آینده خود است.

احمد گوهری روز گذشته در حالی به باشگاه پرسپولیس رفت که همچنان با این تیم قرارداد دارد و منتظر تصمیم رضا درویش برای آینده خود است.

روز گذشته احمد گوهری دروازه بان پرسپولیس که فصل گذشته به صورت قرضی به آلومینیوم اراک رفته بود، به ساختمان این باشگاه رفت تا با مدیران این تیم دیدار کند. گوهری پس از خروج از باشگاه در گفتگو با خبرنگاران مدعی شد، به خاطر اینکه تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است، برای اعلام حضور به ساختمان این باشگاه رفت و هیچ صحبت دیگری نکرده است.

گوهری در حال حاضر باید به پرسپولیس برگردد، اما او به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش می‌تواند مثل بیرانوند به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند، اما به نظر می‌رسد فعلا منتظر بازگشت درویش است تا مذاکراتش را با مدیرعامل سرخ‌ها انجام دهد. گوهری که عملکرد خوبی در اراک داشت، امیدوار است در صورت جدایی بیرانوند، او به عنوان دروازه بان اول در این تیم بازی کند، اما مدیران پرسپولیس ترجیح می‌دهند یک گلر اسم و رسم دارد را جایگزین بیرانوند و گوهری را دوباره به صورت قرضی به یک تیم دیگر منتقل کنند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *