چهارشنبه, 3 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

افزایش قیمت لاستیک خودرو تکذیب شد

۱۰:۱۶ ق٫ظ, ۳ شهریور ۱۴۰۰

افزایش قیمت لاستیک خودرو تکذیب شد
افزایش قیمت لاستیک خودرو تکذیب شدرییس اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک، افزایش قیمت تایر را تکذیب کرد وگفت: در حال حاضر امکان افزایش قیمت وجود ندارد.
داوود سعادتی‌نژاد در واکنش به خبر افزایش ۱۵ درصدی قیمت تایر خودرو، از این مساله اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: در حال حاضر موقعیت افزایش قیمت نیست و در این باره افزایش قیمت تایر مصوب نشده است.

وی در خصوص اینکه آیا کمبود یا عدم دسترسی به تایر ماشین‌های سنگین در بازار وجود دارد، افزود: تایر خودروهای سنگین به علت اینکه سامانه‌ای هستند و برای گرفتن آن حواله، صادر می‌شوند؛ و این مسئله باعث شد که تایرها دپو شود و تاریخ تولید تایر نیز بگذرد.

سعادتی نژاد اضافه کرد: مصوبه‌ای نزدیک به یک ماه اعلام‌شده است و در این مصوبه کسانی که تایر می‌خواهند از طریق کارت ملی و سند ماشین به هر واحد صنفی که مراجعه کنند این واحدها تایر خودرو دارند و در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند.

رییس اتحادیه صنف فروشندگان تایر گفت: بر اساس این مصوبه تایرهایی که ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در بازار به فروش نرفته‌اند چنانچه مراجعه کننده درخواست کند از طریق سند ماشین و کد ملی لاستیک‌ها را از سامانه خارج می‌کنند و به فروش می‌رسانند.

پربیننده ها

    No Post found

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *