یکشنبه, 27 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

چه کسی توافق استقلال با ستاره پرسپولیس را به هم زد؟

۱۰:۰۰ ق٫ظ, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
اوستون اورونوف

ماجرای هایجک اورونوف توسط باشگاه پرسپولیس، هنوز هم یکی از سوژه‌های داغ فوتبال ایران است.

اوستون اورونوف در ابتدا مورد توجه استقلال قرار داشت و قرار بود راهی این تیم شود. حتی طی روز‌های گذشته سند توافقنامه این بازیکن با استقلال هم منتشر شد، ولی در آخرین لحظه این توافق برهم خورد و پرسپولیس این ستاره فوق العاده با کیفیت را از رقیب سنتی هایجک کرد.

هر بازی که اوستون اورونوفدر پرسپولیس می‌درخشید، انتقاد از مدیران و سرمربی استقلال به اوج می‌رسید و آبی‌ها هنوز هم حسرت از دست دادن چنین ستاره‌ای را می‌خورند.

نکونام کسی بود که با جذب اورونوف مخالفت کرد و همین موضوع باعث شد تا این بازیکن راهی تیم رقیب شود. سرمربی استقلال، اما به چه دلیل با جذب اورونوف مخالفت کرد و زیر توافق باشگاه با این بازیکن زد؟

سرمربی استقلال در آن مقطع قصد داشت فرشید باقری و فرشید اسماعیلی را به خدمت بگیرد، ولی مدیران باشگاه استقلال با جذب این دو بازیکن مخالفت کردند. از همین رو نکونام هم با جذب اورونوف مخالفت کرد و اعلام کرد در صورت جذب او، ستاره ازبک را نیمکت نشین خواهد کرد.

در آن مقطع نکونام و خطیر در اوج اختلاف و درگیری بودند و همین موضوع باعث شد تا پرسپولیس یکی از بهترین خارجی‌های تاریخ لیگ برتر را از چنگ استقلال دربیاورد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *