چهارشنبه, 29 فروردین 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

اوسمار ویرا در پرسپولیس ماندنی است؟

۱۰:۴۵ ب٫ظ, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
اوسمار ویرا پرسپولیس

مدافع گرجستانی پرسپولیس درخصوص نحوه کار کردن اوسمار ویرا صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

اوسمار ویرا دستیار گل‌محمدی در نیم‌فصل بعد از جدایی یحیی که با حاشیه‌های فراوانی هم همراه بود، با نظر درویش جانشین او برای هدایت پرسپولیس شد.

با روی کار آمدن اوسمار ویرا ، پرسپولیس در نخستین بازی با هدایت این مربی به آلومینیوم باخت اما از بعد از آن بازی تا این هفته سرخ‌پوشان آمار درخشانی را با سرمربی برزیلی داشتند و با پیروزی‌های متوالی درحالی به یک امتیازیِ استقلال صدرنشین رسیده‌اند که هنوز ۷ هفته تا پایان لیگ باقی مانده است و تیم اوسمار حالا از بخت‌های جدی قهرمانی به شمار می‌رود.

گئورگی گولسیانی ستاره گرجستانی پرسپولیس در مورد نحوه کار کردن با این سرمربی برزیلی و انتقادهایی که در ابتدا از اوسمار وجود داشت صحبت کرده است. گولسیانی در این خصوص گفت: به نظرم او مربی خوبی است و در همین مدت کوتاه هم این موضوع را نشان داده. او کار بزرگی انجام می‌دهد چون کار کردن در تیم بزرگی مثل پرسپولیس اصلا راحت نیست.

مدافع گرجستانی ادامه داد: در ابتدا بعضی‌ها از انتخاب اوسمار انتقاد می‌کردند ولی حالا اسم او را در ورزشگاه فریاد می‌زنند. فوتبال همین است. اگر می‌خواهید خودتان را ثابت کنید، باید این کار را در زمین انجام دهید. صحبت کردن در بیرون از زمین فایده‌ای ندارد و باید در زمین توانایی خودتان را نشان دهید. اوسمار دقیقا همین کار را انجام داد و در عمل نشان داد که مربی خوبی است و توانایی زیادی دارد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *