سه شنبه, 14 آذر 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

اين ستاره ٣ ميليارد داد تا اين فصل پرسپوليسى شود!

۱:۵۹ ب٫ظ, ۱۴ آذر ۱۴۰۲

سرپرست تیم استقلال در واکنش به صحبت‌های بازیکن پرسپولیس گفت: سلمانی به خاطر اینکه در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت نکرد دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد.

علی سامره در واکنش به صحبت‌های یاسین سلمانی مبنی بر اینکه پیشنهاد استقلال به او 10 میلیارد بیشتر از پرسپولیس بوده است، گفت: باشگاه استقلال در روزهای نقل و انتقالات، هیچ پیشنهاد رسمی به یاسین سلمانی نداده بود. باشگاه، مذاکرات رسمی و مستقیمی با این بازیکن نداشته و تنها از طریق چند ایجنت، این بازیکن به باشگاه پیشنهاد شده بود.
سرپرست استقلال ادامه داد: سلمانی صحبت‌ها و ادعاهای عجیبی در برنامه فوتبال برتر مطرح کرده است. استقلال حتی اگر قصد جذب یاسین سلمانی را هم داشت، به دلیل قانون سقف قرارداد، نمی‌توانست این بازیکن را جذب کند و این مورد هم به ایجنت‌های یاسین سلمانی، بارها تأکید شده بود. سلمانی روی آنتن زنده اعلام کرد که رقم پیشنهادی استقلال به ایشان 10  میلیارد تومان از رقم پرسپولیس بیشتر بوده است. سؤال اینجاست که یعنی قرارداد ایشان با باشگاه پرسپولیس منفی دو میلیارد تومان یا منفی سه میلیارد تومان است و سلمانی برای عضویت در تیم پرسپولیس دو یا سه میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس داده است؟ در همان مذاکرات غیررسمی، پیشنهاد استقلال به ایجنت‌های متعدد یاسین سلمانی، هفت میلیارد تومان و در بهترین حالت هشت میلیارد تومان بود. طبق صحبت‌های این بازیکن روی آنتن زنده برنامه فوتبال برتر، باشگاه پرسپولیس از قرارداد با یاسین سلمانی، برای خودش، دو – سه میلیارد تومانی، درآمدزایی کرده است!
سامره با اشاره به اینکه باشگاه استقلال تأکید داشت سلمانی در صورت پیوستن به استقلال باید در تمرینات بدنسازی پیش فصل، شرکت می‌کرد، گفت: باشگاه استقلال در آن زمان ترجیح می‌داد با بازیکنی قرارداد ببندد که در تمرین‌های بدنسازی پیش فصل شرکت کند و همه دیدند که این بازیکن چطور به خاطر اینکه در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت نکرد و یازده روز، پس از شروع لیگ برتر به پرسپولیس پیوست، دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. باشگاه استقلال پیش بینی چنین روزهایی را می‌کرد که حاضر نشد با این بازیکن به صورت رسمی وارد مذاکره شود.
سامره گفت: درست نیست که این بازیکن جوان، از نام و اعتبار استقلال به این صورت روی آنتن زنده آن هم برای توجیه اتفاقی که هرگز نیفتاده است، استفاده کند. به یاسین سلمانی توصیه می‌کنم وارد این بازی‌ها نشود و آینده فوتبالی خود را به دلیل درگیری با حواشی، به خطر نیندازد. او بازیکن جوان و آینده داری است که حیف است با ورود به حواشی، مسیر پیشرفت را گم کند. برای یاسین سلمانی آرزوی سلامتی و بهبودی دارم و توصیه می‌کنم از فصل آینده در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت کند تا دچار آسیب دیدگی نشود.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *