یکشنبه, 28 آبان 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت رفع شد

۴:۳۹ ب٫ظ, ۲۸ آبان ۱۴۰۲

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از رفع ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت(اعاده شده از شورای نگهبان) در نشست روز سه شنبه کمیسیون اجتماعی خبر داد.

حسین گودرزی  با اشاره به جزئیات نشست روز سه شنبه(۳۰آبان ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست بررسی طرح ساماندهی کارکنان دولت(اعاده شده از شورای نگهبان) به منظور رفع ایرادات این شورا و مجمع تشخیص مصلحت نظام در دستورکار قرار گرفته است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نشست با حضور عضو حقوقدان شورای نگهبان و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مسئولان دستگاه های مربوطه برگزار خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بررسی و نهایی شدن طرح ساماندهی کارکنان دولت به دلیل اینکه مطالبه بخش اعظمی از جمعیت جوان کشور بوده از اهمیت بسزایی برخوردار است و در اولویت دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس قرار دارد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

یک پاسخ به “ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت رفع شد”

  1. جواد تیموری نژاد گفت:

    تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران، جانبازان و خانواده محترم شهدا مغایر با سیاست‌های کلی نظام نیست، بارمالی ندارد. آن عزیز جانباز یا ایثارگری که دو یا سه فرزند خود را در یک سازمان استخدام رسمی می‌کند مانعی ندارد. آن فرزندی که یک روز تجربه کارکردن در سازمان را نداشته، مستقیما رسمی می‌شود. اشکالی ندارد. تبدیل وضعیت من و همکارانم با بیست سال تجربه و یا بیشتر در یک سازمان اداری مغایر با سیاست‌های کلی نظام بوده و بار کلان مالی دارد و… این همان سیاست کثیف عرب و عجم ساختن زمان پیامبر اکرم صلی الله است. لعنت به این همه تبعیض و نابرابری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *