دوشنبه, 22 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

بازار قرمز حریف این ارزهای دیجیتال نشد

۱۲:۰۴ ب٫ظ, ۲۲ شهریور ۱۴۰۰
ریزش رمز ارزها

در صدر این فهرست توکن XYO قرار دارد. XYO یک شبکه غیرمتمرکز از دستگاه‌هایی است که به‌صورت ناشناس با استفاده از مؤلفه‌های جغرافیایی داده‌هایی را ثبت و جمع‌‌آوری می‌کنند. ارزش بازار این ارز دیجیتال بیش از ۵۹۰ میلیون دلار است. طی یک هفته گذشته قیمت XYO موفق به ثبت رکورد ۰.۰۵ دلاری شده است. پیش از جهش، XYO در محدوده ۰.۰۱۳ دلار قرار داشت؛ به‌عبارت دیگر، طی یک هفته این ارز دیجیتال ۲۸۵ درصد رشد کرده است.

اوئیسیس نتورک (ROSE) که یک شبکه بلاک چینی غیرمتمرکز با تمرکز بر حریم خصوصی است، موفق به ثبت رشدی ۱۶۷ درصدی شده است. قیمت ROSE در این روند صعودی از ۰.۱۲ دلار به ۰.۳۲ دلار رسید. در حال حاضر نیز هر واحد از این ارز دیجیتال در محدوده ۰.۲۴ دلار معامله می‌شود.

کوانت (QNT) یکی دیگر از ارزهای برنده هفته گذشته بود. این ارز موفق شد با ثبت رشدی ۱۲۴ درصدی، از ۱۹۰ دلار به اوج تاریخی تازه در ۴۲۷ دلار برسد. قیمت کوانت در حال حاضر ۳۴۰ دلار است.

الگورند (ALGO) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال بود که موفق شد رشد قابل‌توجهی را تجربه کند. طی یک هفته، قیمت الگورند با ۱۰۲ درصد رشد به ۲.۴۱ دلار رسید. با وجود این صعود، قیمت الگورند همچنان فاصله‌ای ۳۳ درصدی با اوج تاریخی خود دارد.

قیمت ولاس (VLX) با جهشی ۱۰۰ درصدی طی بازه‌ای یک‌هفته‌ای، موفق شد تا ۰.۱۸ دلار بالا برود. پیش از این جهش، این ارز دیجیتال در محدوده ۰.۰۹ دلار معامله می‌شد. ولاس یک پروژه حوزه هوش مصنوعی است که بر بستر بلاک چین کار می‌کند. در حال حاضر قیمت ولاس ۰.۱۳ دلار است.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *