سه شنبه, 8 آذر 1401

اخبار روز

ما را دنبال کنید

بازی ایران و امریکا را در سینما ببینید

۱۱:۱۰ ق٫ظ, ۸ آذر ۱۴۰۱
تیم ملی تیم ملی

به گزارش اقتصاد آزادالهام جوادی؛ جام جهانی بزرگترین رویداد ورزشی جهان به حساب می آید و برای خیلی ها دیدن بازی های آن بسیار با اهمیت می باشد. تماشای بازی های حساس این رویداد ورزشی به صورت دسته جمعی بر لذت آن می افزاید بخصوص وقتی که پای تیم ملی کشور خودمان در میان باشد.

در دوره های قبلی جام جهانی بازی های ایران و تیم های مطرح جهان از پردیس های سینمایی به صورت مستقیم اکران شد. این امر باعث هیجان بیشتر مخاطب و شادابی جامعه گردیده بود.

اما این دوره از بازی ها مصادف شد با اوضاع ناآرام ایران و این امر دلیلی بر این بود که قبل از شروع بازی های جام و در حاشیه افتتاح پردیس سینمایی مهر شاهد تهران رئیس سازمان سینمایی اعلام کرد که امسال در سینماها اکران فوتبال جام‌جهانی را نخواهیم داشت

محمد خزاعی وظیفه اکران مسابقات فوتبال جام جهانی 2022 قطر را از عهده سازمان سینمایی خارج اعلام کرد و اظهار داشت که این امر به استاندارها سپرده شده است.

اکران بازی فوتبال ایران – آمریکا در سینماها

حال پس از گذشت حدود یک هفته از آغاز مسابقات جام جهانی و برگزاری دو بازی تیم ملی ایران همزمان با بازی سوم تیم ملی جمهوری اسلامی ایران که روز سه شنبه 8 آذر ماه ساعت 22/30 به مصاف آمریکا می رود این سازمان با اکران بازی تیم ملی فوتبال ایران در برابر آمریکا در قالب بازی‌های جام‌جهانی در سینماهای کشور موافقت کرد.

با  اعلام این خبر درب های سینماها امشب ۸ آذرماه  به روی طرفداران و مشتاقان فوتبال بازی ایران و آمریکا باز خواهد بود.

این اتفاق به پیشنهاد انجمن سینماداران و تقاضای بخش‌هایی از جامعه صورت گرفته و ظرفیت سینماهای کشور امشب تنها به پخش مسابقه فوتبال جام جهانی قطر و بازی ایران و آمریکا اختصاص یافته است.

با توجه به تجربه خوب اکران فوتبال در سینماها در سال های قبل امید است که امشب نیز تجربه خوبی از پخش این بازی های در سینماها برای مردم فوتبال دوست رقم بخورد و شاهد استقبال گسترده علاقمندان از این اقدام باشیم.

لازم به ذکر است تیم ملی ایران در سومین بازی خود در جام جهانی 2022 قطر ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف آمریکا می رود.

 

پربیننده ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *