پنجشنبه, 30 فروردین 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

برگ آس اوسمار ویرا برای بازی خاص پرسپولیس

۲:۴۵ ب٫ظ, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
علیرضا بیرانوند

امیررضا رفیعی گلر جوان پرسپولیس در غیاب علیرضا بیرانوند ، سه مرتبه فیکس بازی کرده و سه مرتبه هم کلین شیت کرده است، ولی اوسمار برای بازی جام حذفی خواهان سنگربان اول تیم ملی است.

امیررضا رفیعی گلر جوان پرسپولیس در غیاب علیرضا بیرانوند، سه مرتبه فیکس بازی کرده و سه مرتبه هم کلین شیت کرده است، ولی اوسمار برای بازی جام حذفی خواهان سنگربان اول تیم ملی است.

دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی پرسپولیس، روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه آتی و در اراک برگزار می‌شود.

پرسپو لیس در اولین بازی رسمی با سرمربیگری اوسمار ویرا در شهر اراک مغلوب آلومینیوم این شهر شد. حالا پرسپولیس و اوسمار ویرا باید در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف شاگردان مجتبی حسینی بروند و به دنبال انتقام خواهند رفت.

به همین منظور سرمربی برزیلی سخت به دنبال این است که انتقام شکست در لیگ برتر را با حذف آلومینیوم در رقابت‌های جام حذفی بگیرد. اوسمار ویرا خوب می‌داند بازی کردن در شهر اراک برای هر تیمی سخت است و این احتمال هم وجود دارد که دیدار حذفی دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شود. براین اساس سرمربی برزیلی که به مهارت علیرضا بیرانوند در ضربات پنالتی واقف است به پزشکان تیمش دستور داده است به هر شکل ممکن این گلر ملی پوش و باتجربه را مهیای دیدار حذفی روز ۷ اردیبهشت کنند.

بعد از بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از ترکمنستان و بازگشت ملی‌پوشان پرسپو لیس به تمرینات این تیم، علیرضا بیرانوند به دلیل درد از ناحیه مچ دست راست قادر به انجام تمرین نبود و در ادامه با بررسی‌هایی که انجام شد، دست راست این دروازه‌بان گچ گرفته شد تا روند درمان را زودتر آغاز کند.

علیرضا بیرانوند بلافاصله از مچ دست خود سی‌تی‌اسکن گرفت و مشخص شد که مچ دست او هیچ گونه شکستگی ندارد بلکه لیگامان مچ دست او دچار کشیدگی شده است. بر اساس تشخیص پزشکان دست بیرانوند باید ۲ هفته دیگر در گچ باشد و بعد از آن، یک هفته دیگر دوران نقاحت را طی کند تا بتواند دوباره برای پرسپو لیس بازی کند. این یعنی می‌شد انتظار داشت که سه هفته دیگر بیرانوند برای پرسپولیس بازی کند.

به عبارت بهتر، علیرضا بیرانوند دیدار تیمش برابر گل گهر سیرجان، ملوان انزلی را از دست داد و به بازی این هفته تیمش در آبادان مقابل صنعت نفت نخواهد رسید. این بدین معناست که شاید علیرضا بیرانوند بتواند در اراک و بازی با آلومینیوم به میدان رفته و خاطره تلخ هفته هفدهم لیگ برتر و شکست را تلافی کند.

علیرضا بیرانوند در بازی برگشت با آلومینیوم اراک و در اولین روز سرمربیگری اوسمار ویرا، روی یک اشتباه گلی از راه دور خورد تا پرسپولیس شکست تلخ و عجیبی را تجربه کند.

هرچند امیررضا رفیعی در سه دیدار که در غیاب علیرضا بیرانوند برای پرسپولیس بازی کرده و گلی هم نخورده است اما باید پذیرفت بیرانوند، بهترین پنالتی گیر ایران است و بی دلیل اوسمار ویرا به دنبال استفاده از او در جام حذفی نیست.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *