یکشنبه, 14 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

باگ ساعت گوگل کاربران را خواب گذاشت

۴:۰۷ ب٫ظ, ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

باگ ساعت گوگل کاربران را خواب گذاشت
اگر اپلیکیشن ساعت گوگل در گوشی اندرویدی شما در چند روز گذشته برای بیدار کردنتان در وقت تنظیم شده زنگ نزده است، باید بدانید که شما تنها نیستند و تعداد زیادی از کاربران ناراضی این باگ را گزارش کرده اند.

این مشکل در وب سایتهای مختلفی از جمله اندروید اثوریتی و ردیت گزارش شده و در فهرست اپلیکیشن گوگل پلی استور نظرات یک ستاره ای زیادی دریافت کرده که اشاره کرده اند ساعت هشدار به موقع زنگ نمی زند.

معلوم نیست مشکل مربوط به این باگ چیست. مشکل بعضی از کاربران مربوط به انتخاب یکی از آهنگهای اسپاتیفای به عنوان زنگ هشدار یا تنظیمات مزاحم نشوید گوشی است اما به نظر می رسد مشکل کاربران دیگران متفاوت باشد. گویا این مشکل بیشتر در گوشیهای پیکسل دیده می شود. با این حال کاربران دیگری که اپلیکیشن ساعت گوگل را در تلفنهای ساخت شرکتهای دیگر نصب کرده اند هم با این مشکل روبرو شده اند.

وب سایت “اندروید پلیس” گزارش کرده پستی در ردیت از سوی یک حساب گروه پیکسل گوگل منتشر شده که با اشاره به این باگ، اعلام کرده راه حلی برای آن پیدا شده و به زودی عرضه می شود. همچنین توصیه کرده از آهنگ اسپاتیفای به عنوان زنگ هشدار استفاده نشود.

به نظر می رسد استفاده از یکی از صداهای پیش فرض در گوشی مشکل بعضی از کاربران را حل کرده است اما نه همه کاربران. با توجه به این که بسیاری برای بیدار شدن در صبح به تلفن خود وابسته هستند، این مشکل بزرگتر از آنچه تصور می شود است.

بر اساس گزارش تِک رادار، تا لحظه انتشار این خبر هنوز ترمیم کاملی برای این مشکل عرضه نشده است. البته اپلیکیشنهای ساعت زنگ دار زیادی برای اندروید در گوگل پلی استور وجود دارد که می توان بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده کرد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *