شنبه, 18 شهریور 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

بردباری کشدار طلا در بازار رکودی

۵:۳۱ ب٫ظ, ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش اقتصاد آزاد ، قیمت طلا و سکه روند افزایشی محدودی داشت. با وجود نوسانات صعودی ناچیز، بازیگران بازار فلز زرد، بازار طلا و سکه را بی‌رمق و بدون روند دانستند. آنها معتقدند از ابتدای سال قیمت‌ها در رکود قرار دارد و این موضوع به تولیدکنندگان طلا صدمه زده است.

در جدول زیر قیمت طلا و انواع قطعات سکه را در لحظه گشایش بازار امروز مشاهده می‌کنید.

قیمت طلا و سکه 18 شهریور 1402

به نظر می‌رسد برای هفته سوم شهریور بازار طلا همانند گذشته بیشتر از دلار خط بگیرد تا انس جهانی و چشم‌انتظار تغییرات قیمت دلار باشد. این در حالی است که معامله‌گران قیمت دلار را نیز در محدوده فعلی پیش‌بینی می‌کنند.

سکه‌های سبک با کمترین نوسان بسته شدند

روز پنجشنبه قیمت طلا و سکه تغییر قیمتی چندانی نداشتند و با همان قیمت‌های روز سه‌شنبه( ۱۴ شهریور) معامله شدند. روز پنجشنبه ۱۵ شهریور  سکه امامی با قیمت ۲۸ میلیون و ۱۵۷ هزار تومان معامله شد. همچنین سکه بهار با قیمت ۲۵ میلیون و ۴۰۸ هزار تومان مبادله شد.

در آخرین معامله هفته گذشته سکه‌های نیم، ربع ‌و گرمی بدون تغییر و با قیمت روز معاملاتی قبل خرید و فروش شدند. روز پنجشنبه نیم‌سکه با قیمت ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی با رقم ۶ میلیون تومانی معامله شد.

روز پنجشنبه قیمت طلا کاهش داشت. هر مثقال با کاهش ۴۵ هزار تومانی با رقم ۱۰ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز کاهش ۱۰ هزار تومانی داشت و به قیمت دو میلیون و ۳۵۳ هزار تومان رسید. طلای دست دوم نیز به قیمت دو میلیون ۳۲۲ هزار تومان رسید.

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.