چهارشنبه, 2 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

برگشت بورس در مدار نزولی + نمادها

۳:۱۷ ب٫ظ, ۲ اسفند ۱۴۰۲

امروز (چهارشنبه ۲ اسفند) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۰۰ واحد ریخت.

به گزارش اقتصاد آزاد در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس ، نیز با افت ۱۵۶ واحدی به عدد ۷۲۶ هزار و ۹۳۳ واحدی رسید.

Screenshot 2024-02-21 at 13-20-30 TSETMC . مدیریت فناوری بورس تهران

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۵۷۳ واحدی به عدد ۲ میلیون و ۷۰ هزار و ۸۴۴ واحدی رسید و هفته را با ریزش به پایان رساند.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۸۸۹ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۵۷ هزار و ۹۸۵ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های سدشت، وپارس، خزامیا و کگل بیشترین تاثیر بر رشد و نماد‌های وپاسار، خودرو و پارسان بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۲ واحدی به عدد ۲۴ هزار و ۷۸۵ واحدی رسید؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۶۹۲ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۸۸ هزار و ۲۵۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های بپاس، دماوند، خاور، آریا و مادیرا بیشترین تاثیر بر رشد و نماد‌های هرمز و فصبا بیشترین تاثیر بر کاهش شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

 

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *