سه شنبه, 8 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

گزینه پرسپولیس: زیباترین گلم را به استقلال زدم

۱۰:۴۰ ب٫ظ, ۸ خرداد ۱۴۰۳
بغداد بونجاح

ستاره السد قطر که بهترین گلزن تاریخ این باشگاه به شمار می‌آید گلی را که در سال ۲۰۱۸ به استقلال زد بهترین گل دوران فوتبالی‌اش دانست.

بغداد بونجاح نزدیک به یک دهه برای السد قطر بازی کرد و توانست عملکرد درخشانی با پیراهن این تیم داشته باشد. این بازیکن الجزایری با السد به نقطه پایان رسید و تیم را در تابستان ترک خواهد کرد.

به نوشته الرای، او درباره السد گفت: من ۹ سال را با السد پشت سرگذاشتم که بدون شک بهترین روز‌های زندگی من بود. خودم و خانواده‌ام روز‌های شیرین و خوبی را در قطر تجربه کردیم و همه چیز واقعا خوب بود. روایت عشق من و السد ابدی است و برای همیشه دوستدار و هوادار تیم خواهم بود.

بونجاح در دوران حضورش در السد ۱۳ جام کسب کرد. او درباره بهترین جام خود با السد گفت: همه جام‌ها ارزشمند هستند و حال و هوای خاص خود را دارند، اما به نظرم جام ۲۰۱۸ خاص‌ترین بود چرا که با ۳۹ گل زده آقای گل لیگ شدم و با ۱۳ گل بهترین گلزن لیگ قهرمانان آسیا هم لقب گرفتم.

او درباره بهترین گلی که با پیراهن السد زد، گفت: من بیش از ۲۱۰ گل به ثمر رسانده‌ام، اما به نظرم گلم به استقلال در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ بهترین گل بود.

بغداد بونجاح از لیگ عربستان پیشنهاد دارد و به نظر می‌رسد که الشباب تیم بعدی او است. گمانه زنی درباره حضور این مهاجم الجزایری در پرسپولیس هم مطرح شد، اما ظاهرا او تمایلی برای حضور در لیگ ایران نداشت.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *