چهارشنبه, 29 فروردین 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

بیمه رایگان مادران دارای 3 فرزند+ جزییات

۵:۲۰ ب٫ظ, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

احمد توانا اظهار داشت: در راستای قانون حمایت از جمعیت و خانواده مادران غیر شاغل و خانه‌دار ساکن در مناطق روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر به صورت رایگان توسط دولت بیمه شوند

به گزارش اقتصاد آزاد مدیر صندوق بیمه اجتماعی ، کشاورزان، روستاییان و عشایر کردستان با بیان اینکه تاریخ تولد فرزند سوم مادران باید از یکم فروردین سال ۹۶ باشد، گفت: متقاضیان با ثبت‌نام در این طرح از مزایای مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی کلی، فوت و انتقال سوابق بهره‌مند می‌شوند.

مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: تا ۲۶ فروردین امسال، ۱۳۵۹ مادر دارای سه فرزند و بیشتر در طرح بیمه رایگان صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ثبت‌ نام کردند.

وی اضافه کرد: یکی از شرایط ثبت‌نام ایرانی بودن تابعیت هر سه فرزند است.

توانا با تاکید بر اینکه متقاضیان حداکثر تا ۳۰ فروردین ماه سال جاری فرصت دارند در این طرح ثبت نام کنند، بیان کرد: افراد واجد شرایط با مراجعه به دفاتر کارگزاری در سراسر استان یا از طریق آدرس صندوق www.roostaa.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در مرحله اول ثبت‌نام تاکنون بیش از ۵۵۰ نفر ثبت نام کرده‌اند، یادآور شد: به ازای هر فرزند دو سال به سنوات بیمه مادران اضافه خواهد شد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *