چهارشنبه, 8 آذر 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

تجاوز وحشیانه 3 دختر جوان در خانه وحشت

۳:۱۷ ب٫ظ, ۸ آذر ۱۴۰۲

با قطعی شدن حکم اعدام جنایتکار خانه وحشت و ارسال این پرونده به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران، مرد جوان به زودی پای چوبه دار می‌رود.

تحقیقات در این پرونده جنجالی از روز پانزدهم آذر ۱۴۰۰و پس از افشای اسرار خانه وحشت پایتخت که در آن دختری به قتل رسیده و ۲ دختر دیگر پس از ماه‌ها زندانی بودن در آنجا نجات یافته‌اند، شروع شد. و بازتاب گسترده ای داشت.

آن روز وقتی مأموران پلیس برای دستگیری سارقی به خانه ای در حوالی میدان قزوین رفته بودند با جسد دختری که حدود ۴ ماه از مرگش می‌گذشت در آنجا مواجه شدند. هرچند جسد در بین چندین کیسه نایلونی پیچیده شده اما بوی تعفن آن خانه را فرا گرفته بود. از سوی دیگر ۲ دختر جوان نیز در وضعیتی اسف بار در آنجا حضور داشتند که شواهد نشان می‌داد ماهها است در آنجا زندانی شده اند. خیلی زود اسرار آن خانه عجیب فاش شد؛ خانه ای که در آن دختران فراری به طرز هولناکی شکنجه می شدند و مورد آزار و اذیت قرار می گرفتند.

شاید به همین دلیل بود که در آن زمان لقب خانه وحشت را به خود اختصاص داد. جنایتکار خانه وحشت نیز جوانی 33 ساله به نام سعید بود که همراه با خواهرش در آن خانه زندگی می کردند. با بررسی سوابق سعید، مشخص شد او چند سال قبل دختری را به این خانه آورده و در جریان درگیری او را هل داده که سر دختر با دیوار برخورد کرده و جان باخته بود. مرد جوان پس از محاکمه از اتهام قتل عمدی تبرئه و به دیه و زندان محکوم شده بود.متهم اصلی پرونده جوانی ۳۳ساله به نام سعید است که با معرفی خود به‌عنوان مأمور پلیس، دختران فراری را فریب داده و به خانه‌اش در حوالی خیابان قزوین می‌کشاند و به همراه خواهرش آن‌ها را زندانی می‌کرد.

 

پیدا شدن جسد نایلون‌پیچ یک دختر در این خانه که حدود ۴ماه از قتل او می‌گذشت، احتمال اینکه افراد دیگری نیز قربانی این متهم شده باشند را قوت می‌بخشید و برای کشف راز قتل این دختر، بازجویی از سعید و خواهرش آغاز شد، اما سعید مدعی بود که قاتل نیست، اما خواهرش اقرار کرد که با همدستی سعید، جان دختر جوان را گرفته است.

از سوی دیگر هویت مقتول که جسدش ۴‌ماه در خانه وحشت بود به‌دست آمد و مشخص شد که وی ساکن مشهد بوده است. مادر وی نیز وقتی متوجه شد دخترش به قتل رسیده راهی دادسرای جنایی تهران شد و برای سعید درخواست قصاص کرد.

در شرایطی که تحقیقات در خصوص قتل دختر جوان در خانه وحشت ادامه داشت پرونده سعید به اتهام آزار و اذیت دختران جوان به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. او بعد از محاکمه به اتهام تجاوز به اعدام محکوم شد اما این رای در دیوان عالی کشور نقض و پرونده بار دیگر به دادگاه فرستاده شد. در دور دوم محاکمه قضات دادگاه باز هم سعید را به اتهام تجاوز به اعدام محکوم کردند.

خانه وحشت قزوین

پلیس بازی

سعید این بار با بازی در نقش پلیس و پرسه زدن در خیابان ها دختران فراری را فریب داده و به خانه اش می‌کشاند و ضمن آزار و اذیت و شکنجه آنها را داخل کمد و در وضعیت اسف باری زندانی می کرد.

هنوز معلوم نبود دختری که در آنجا جانش را از دست داده چه کسی است. جسد او دچار فساد شده و زمان زیادی از مرگ گذشته بود و شناسایی هویتش به سادگی امکان پذیر نبود. در این شرایط تحقیقات برای مشخص شدن هویت او ادامه یافت تا اینکه سرانجام با به دست آمدن یک شماره تلفن نخستین سرنخ در این باره به دست آمد و معلوم شد متوفی دختری اهل مشهد است که چند وقت قبل به تهران آمده که در دام سعید گرفتار شده و در نهایت در خانه وحشت جانش را از دست داده است.

این در حالی بود که همسایه ها می‌گفتند سعید و خواهرش، دختران زیادی را در آنجا زندانی و شکنجه کرده اند، اما سعید اتهام جنایت و تجاوز را انکار می کرد و می‌گفت دختران جوان با پای خودشان به آنجا می‌رفتند. سعید همچنین مدعی شد که دو دختری که در خانه اش حضور داشته اند به خاطر حسادت دختر دیگر را به قتل رسانده اند و او از ترسش جسد را نایلون پیچ کرده و در خانه نگه داشته بود. او می گفت چون به مقتول توجه زیادی می کرده، دو دختر فراری دیگر نسبت به این موضوع حسادت می کردند و همین دلیلی شده تا روز حادثه جان وی را بگیرند. این ادعا در حالی مطرح شد که دو دختری که در خانه وحشت زندانی بودند نیز ادعا می کردند در قتل نقشی نداشته اند و خودشان قربانی هستند. علاوه بر این خواهر سعید نیز مدعی بود که برادرش با پیچ گوشتی جان دختر جوان را گرفته است چون او می خواست از خانه وحشت برود اما سعید مخالف این موضوع بود.وقتی مشخص شد که دختران نجات یافته نقشی در جنایت نداشته اند با دستور بازپرس پرونده آزاد شدند.

انکارهای عجیب

در بخش دیگری از این پرونده که مربوط به قتل عمدی می‌شد سرانجام با پایان تحقیقات تکمیلی، پرونده از دادسرای جنایی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. هفته گذشته محاکمه سعید جنایتکار خانه وحشت و خواهرش در شعبه ششم دادگاه کیفری برگزار شد؛ سعید به جرم قتل عمدی و خواهرش معاونت در قتل. در آن جلسه دو دختری که در خانه وحشت زندانی بودند از شرایط اسفناکی که داشتند گفتند.یکی از آنها 3 سال و دیگری 8 ماه در خانه وحشت زندانی بودند و سعید هم مانند همیشه اتهاماتش را انکار کرد. او در مدت این دو سال، هربار که تحت بازجویی یا محاکمه قرار گرفته، با وجود شواهد، مدارک و اظهارات شاهدان، به عجیب ترین شکل ممکن جنایت های خود را انکار کرده است.

خان آخر

در حالیکه هنوز حکم بخش اول پرونده که اتهام قتل عمد سعید مجرم خانه وحشت است، صادر نشده و پرونده در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است، بخش دیگر پرونده که تایید حکم تجاوز به عنف این مجرم خطرناک است، به شعبه اول اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شده تا مقدمات اجرای حکم فراهم و این مجرم به دار مجازات آویخته شود.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *