سه شنبه, 22 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ماجرای تماس نکونام با شاه ماهی نقل و انتقالات

۱۰:۰۰ ق٫ظ, ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
کوین یامگا

این موضوع پیشتر به اطلاع جواد نکونام رسیده و ظاهرا یامگا چند روز پیش در تماس تلفنی با جواد نکونام صحبت کرده بود.

در روزهای گذشته و پس از انتشار تصویر آرتور کوین یامگا در حین تمرین بدون عینک هواداران استقلال از این بابت خوشحال شدند که بازیکن فرانسوی قدرتمند تیمشان می‌تواند بار دیگر با همه توان در خدمت این تیم باشد.

این موضوع پیشتر به اطلاع جواد نکونام رسیده و ظاهرا یامگا چند روز پیش در تماس تلفنی با جواد نکونام صحبت کرده بود.

ستاره فرانسوی تیم استقلال از این بابت که شرایطش نسبت به قبل بهتر شده با سرمربی استقلال صحبت کرده و خیال او را بابت حضور در تمرینات پیش فصل استقلال برای ورود به رقابت‌های لیگ برتر بیست و چهارم راحت کرده بود.

این دو نفر همچنین درباره هفته پایانی مسابقات لیگ برتر و اتفاقات رقم خورده در دیدارهای هفته سی‌ام نیز صحبت‌هایی را انجام داده و هر دو بابت از دست رفتن قهرمانی استقلال ابراز تاسف کرده بودند.

از افراد نزدیک به سرمربی استقلال حاکی از آن است که جواد نکونام در تماس تلفنی با یامگا به او اعلام کرده بابت دستیابی دوباره به سلامتی کاملش خیلی خوشحال است و برای دیدن دوباره او در ترکیب تیم استقلال لحظه شماری می‌کند.

فوتبالیست فرانسوی استقلال نیز از این بابت به جواد نکونام امیدواری داده که هیچ مشکلی برای همکاری دوباره با استقلال ندارد و دوست دارد بار دیگر برای این تیم و هواداران میلیونی‌اش در زمین آزادی به میدان برود.

از اعضای کادر پزشکی تیم استقلال خبر می‌رسد یامگا در حال حاضر شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارد و ظرف یک ماه آینده می‌تواند با قدرت به تمرینات فوتبالی برگشته و حتی در دیدارهای دوستانه نیز شرکت کند.

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *