شنبه, 6 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ثبت ارزش معاملات ۲۳۰میلیارد تومانی برای شستا

۳:۵۵ ب٫ظ, ۶ شهریور ۱۴۰۰

ثبت ارزش معاملات ۲۳۰میلیارد تومانی برای شستا
در معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با رشد دو درصدی قیمت ۱۴,۶۲۰ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت به رقم ۲۳۰میلیارد تومان نزدیک شد.
در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با رشد دو درصدی مواجه شد و بین نمادهای پر تراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۶۱۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته دو درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از ۱۵۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۶۲۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز شستا حقوقی‌ها حدود یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۹هزار واحد و حقوقی‌ها به ۴۱۵هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۳هزار واحد و حقوقی‌ها ۳۶۴هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز شستا به رقم ۲۳۰میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۹۴درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی را حقیقی‌ها و ۶درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۴۵میلیون برگه سهم (۹۳درصد) را اشخاص حقیقی و ۱۰میلیون برگه سهم (هفت درصد) را حقوقی‌ها به فروش رساندند.

شستا با ثبت رشد دودرصدی در اولین روز هفته، به مدار نزولی بازگشت.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *