سه شنبه, 8 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

حمله پیشکسوت استقلال به این داور

۷:۴۰ ب٫ظ, ۸ خرداد ۱۴۰۳
استقلال

صادق ورمزیار پیشکسوت استقلال گفت: به بازیکنان تیم استقلال توصیه می‌کنم فقط و فقط روی بازی خودشان تمرکز کنند و در آزادی برنده شوند.

فوتبال ایران روز‌های حساس و هیجان انگیزی را دنبال می‌کند. در آستانه دیدار‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر به سر می‌بریم درحالی که پرسپولیس ۶۲ امتیازی به عنوان صدرنشین جدول باید به مصاف شمس آذر قزوین برود. از طرفی استقلال ۶۱ امتیازی در خانه با گل گهرسیرجان بازی دارد که هر دو بازی در سرنوشت قهرمانی تأثیرگذار است.

در این ارتباط صادق ورمزیار گفت: به نظر من لیگ با تساوی در قائم شهر یا پیروزی حریف در تهران به پایان نرسیده است. هنوز دو هفته و ۶ امتیاز بسیار ارزشمند و مهم باقی مانده و هواداران استقلال باید امیدوارانه ورزشگاه آزادی را روز سه شنبه و در بازی با گل گهر سیرجان پُر کنند. بازیکنان استقلال هم باید همین تفکر را داشته باشند و با تمام وجود در این دو بازی باقی مانده به مدان رفته و پیروز شوند. من خودم خیلی امیدوارم و انشالله سه شنبه با حمایت هواداران و تلاش کادرفنی و بازیکنان استقلال می‌توانیم برنده از زمین خارج شویم.

وی ضمن اشاره به مصاحبه جواد نکونام و شاگردانش پس از بازی با نساجی مازندران، یادآور شد: به نظر من بیژن حیدری در بازی با نساجی با استقلال نامهربان بود. او تمام صحنه‌های ۶۰ به ۴۰ را هم به سود نساجی سوت زد و یک پنالتی هم برای استقلال نگرفت. به هر حال نوع قضاوت باعث عصبانیت سرمربی و بازیکن می‌شود ضمن آن که این فصل جواد نکونام فشار زیادی را تحمل کرده است. امیدوارم در این دو بازی تمام اعضای تیم استقلال همه وجود خود را گذاشته و ۶ امتیاز ممکن را کسب کنند. باقی اش را بسپارند به آن بالایی.

مدافع چپ پیشین استقلال در خصوص دیدار شمس آذر و پرسپولیس در قزوین نیز خاطرنشان کرد: سعید دقیقی را خوب می‌شناسم. او انسان شریفی است و مربی بسیار خوبی هم نشان داده و در همین فصل یقه تیم‌های بزرگ را گرفته است. من مطمئن هستم شمس آذر برای اعاده حیثیت خودش بازی می‌کند و می‌تواند از پرسپولیس در قزوین امتیاز بگیرد، ضمن آن که مس رفسنجان هم تیمی نیست که آسان امتیاز از دست بدهد. این تیم با محرم نویدکیا ثابت کرده که توانایی پیروزی و امتیاز گرفتن از هر تیمی ولو پرسپولیس را دارد.

صادق ورمزیار در پایان افزود: به همین دلایلی که اشاره کردم به بازیکنان تیم استقلال توصیه می‌کنم فقط و فقط روی بازی خودشان تمرکز کنند و در آزادی برنده شوند. شک نکنید پرسپولیس در دو بازی آینده خود امتیاز از دست می‌دهد، فقط ما به عنوان تیم استقلال باید حتما برنده شویم.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *