دوشنبه, 23 بهمن 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

خریداران خودرو گیج شده اند

۳:۵۳ ب٫ظ, ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

الان اوضاع بازار خیلی خراب است و فروشنده و خریدار هر دو گیج شده‌اند.

به گزارش اقتصاد آزاد سیروس پورخدایار، فعال بازار خودرو ، درباره خرید و فروش کارت ملی برای خودرو‌های وارداتی گفت:کارت ملی به خیلی از نمایشگاه‌ها پیشنهاد شده اما عمدتاً نمی‌خرند. واردات هم در حد صحبت است و نشانه جدی درباره آن دیده نمی‌شود. واردات فعلی احتمالاً طرح جدید است که عمدتاً خودرو‌های کره‌ای در آن دخیل شده‌اند. اگر واردات انجام شود روی بازار تأثیر دارد. تعداد کم هم نمی‌آید. این شایعه بازار را خراب کرده است. خبر واردات رکود ایجاد کرده است و شرایط سخت شده است. مردم نمی‌دانند واردات انجام می‌شود یا خیر.

وی درباره وضعیت قیمتی خودرو بیان کرد: مقداری ماشین در یک ماه اخیر گران شد اما دوباره به حالت عادی برگشت. به نظر من بعد از انتخابات مقداری ماشین گران شود و مردم دوباره خرید کنند. بیشتر ماشین ایرانی و چینی و دست دوم کره‌ای گران می‌شود. اگر واقعاً واردات انجام شود این بازار راه می‌افتد. مردم در هر شرایط وارداتی را می‌خرند.

پورخدایار گفت: الان اوضاع بازار خیلی خراب است و فروشنده و خریدار هر دو گیج شده‌اند. همه منتظر شب عید هستند و بعضی از افراد هم منتظر انتخابات هستند. ما هم که فروشنده هستیم در این بازار نمی‌دانیم چه کاری باید انجام دهیم.

پربیننده ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *