یکشنبه, 3 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

درخواست عجیب گزینه استقلال از پرسپولیس

۳:۲۷ ب٫ظ, ۳ تیر ۱۴۰۳
جواد آقایی پور جواد آقایی‌پور

جواد آقایی پور مهاجم مدنظر سرخ‌ها درخواست بسیار بالایی از مدیران پرسپولیس داشته است.

با وجود اینکه پرسپولیس بدون سرمربی است و هنوز وضعیت نیمکت این تیم مشخص نشده، مذاکره مدیران این تیم با چند بازیکن مطرح لیگ برتری آغاز شد، ولی هنوز پرسپولیس نتوانسته با بازیکن جدیدی قرارداد ببندد. یکی از گزینه‌هایی که مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار داشت، جواد آقایی پور مهاجم استقلال خوزستان بود.

جواد آقایی پور که عملکرد خوبی در لیگ برتر داشت و حتی به تیم ملی هم دعوت شد، در لیست نقل و انتقالاتی اوسمار قرار داشت و از همین رو طی روز‌های گذشته مدیران پرسپولیس با وکیل این بازیکن جلسه‌ای را برگزار کرد.

جواد آقایی پور با استقلال خوزستان قرارداد دارد و گفته می‌شود مبلغ رضایتنامه این بازیکن ۱۰ میلیارد گذاشته شده است. در جلسه‌ای که بین وکیل آقایی پور و یکی از مدیران پرسپولیس برگزار شد، این بازیکن جدا از پول رضایتنامه و برای خودش هم مبلغ بسیار بالایی را پیشنهاد داد که بلافاصله از سوی باشگاه پرسپولیس رد شد.

رقم پیشنهادی این بازیکن جوان به مراتب بالاتر از سقف پرداختی باشگاه پرسپولیس بوده و همین موضوع باعث شده تا مذاکرات طرفین فعلا به بن بست برسد و به توافق منجر نشود. گفته می‌شود این بازیکن از استقلال هم پیشنهاد دارد و مذاکراتی را هم با این باشگاه انجام داده است.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *