چهارشنبه, 15 آذر 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

دریافت وام 300 میلیون تومانی از بانک بدون ضامن !

۱۲:۵۹ ب٫ظ, ۱۵ آذر ۱۴۰۲

مشتریان بانک سرمایه که مایل به رفع کمبود نقدینگی خود برای خرید انواع کالاها و محصولات هستند، امکان درخواست برای وام قرض الحسنه طرح «نسیم سرمایه» را دارند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش اقتصاد آزاد افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سرمایه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند یا افتتاح کنند. پس از افتتاح حساب لازم است حداقل به مدت سه ماه میانگین حساب ایجاد شود. در چنین حالتی مشتری می‌تواند با پشتوانه اعتبار شغلی و ضامن رسمی وام مذکور را دریافت کند. همانطور که گفته شده این تسهیلات قرض الحسنه بوده و سودی ندارد. تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. افراد بعد از دریافت وام و بنا به تشخیص بانک این امکان را دارند اصل و سود پول را طی 48 ماه بازگردانند.

با در نظر گرفتن سقف مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط 6 میلیون و 818 هزار و 182 تومان است. کل سود تسهیلات به 30 میلیون تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 330 میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

اندکی درباره بانک سرمایه و برخی از افتخارات این مجموعه بدانید
بانک سرمایه فعالیت خود را از هجدهم دی ماه سال 1384 در قالب خدمت رسانی پولی و بانکی آغاز کرد. در حال حاضر این مجموعه در قالب بانکداری الکترونیک، مشاور بانکی، خدمات ریالی و ارزی و امور سهامداران به مشتریان خدمت رسانی می‌کند.

این مجموعه تاکنون توانسته لوح سپاس پانزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران 97، نشان ویژه مدیریت بحران، لوح سپاس مدیر برتر روابط عموم، تندیس بلورین سرآمدی روابط عمومی و… را به دست آورد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *