شنبه, 25 فروردین 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ستاره استقلال در روز تولدش گل کاشت

۲:۵۲ ب٫ظ, ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
زبیر نیک‌نفس

هافبک استقلال در روز پیروزی این تیم تولد 31 سالگی خود را جشن گرفت.

زبیر نیک‌نفس هافبک تیم استقلال در روز تولد خود نمایش درخشانی در ترکیب استقلال داشت و 31 سالگی خود را در روز پیروزی استقلال در یک بازی مهم جشن گرفت.

هافبک استقلال که پس از مصدومیت مهدی‌پور بازیکنان مهمی برای استقلال به حساب می‌آید نمایش خوبی در میانه میدان داشت و علاوه بر حضور موثر در جنگ‌های میانه میدان به خوبی در پخش کردن توپ و سرعت دادن به حملات استقلال ایفای نقش کرد.

زبیر نیک‌نفس در این مسابقه در پستی به میدان رفت که پیش از آن روزبه چشمی حضور داشت اما سبک بازی او تفاوت‌های زیادی با روزبه داشت و حضور بیشتری در حملات استقلال داشت، او با پاس‌های زمینی اما بلندی که از بین هافبک‌های آلومینیوم ارسال می‌کرد چند بازیکن این تیم را از جریان مسابقه حذف می‌کرد و ماشاریپوف را صاحب موقعیت خوب برای خلق موقعیت گل می‌کرد.

در یکی از صحنه‌های مسابقه او به همان شکلی که در این مسابقه بارها اقدام کرد توپ را با یک پاس بلند زمینی نزدیکی محوطه جریمه در اختیار رضاوند قرار داد و پاس در عمق شماره 88 استقلال روی نقطه پنالتی در اختیار گوستاوو بلانکو قرار گرفت که این بازیکن برای گل کردن این موقعیت خوب گلزنی چند سانتی‌متر کم آورد تا کار ترکیبی استقلالی‌ها تبدیل به گل نشود.

نیک‌نفس در ادامه فصل نقشی کلیدی در روند بازی‌های استقلال خواهد داشت و اگر بتواند کیفیت بالایی از خود به نمایش بگذارد فصلی متفاوت و شرایطی دگرگون شده نسبت به نیم فصل نخست را تجربه خواهد کرد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *