سه شنبه, 25 اردیبهشت 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

سامانه استعلام یارانه با کد ملی

۱:۳۰ ب٫ظ, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
یارانه اردیبهشت ماه یارانه نقدی یارانه تشویقی

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یارانه کمک معیشتی این ماه خانوارهای اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

بر اساس تغییراتی که در بهمن ماه سال گذشته در زمان واریز یارانه‌های خانوارهای مشمول حمایت دولت شد از این پس یارانه نقدی و معیشتی از بیستم به آخر ماه موکول شده است. به این ترتیب یارانه دهک‌های اول تا سوم ۲۵ هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی‌ام واریز می‌شود.

بر این اساس ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یا‎رانه کمک معیشتی این ماه خانوارهای اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌گردد.

زمان واریز یارا‌نه معیشتی اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یکصد و پنجاه و نهمین مرحله از یا‌رانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه ، در دو مرحله به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

مرحله اول یار‌انه این ماه یعنی دریافتی دهک های یک تا سه در تاریخ سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و مرحله دوم واریزی ها که دریافتی سایر دهک های درآمدی است، ساعت ۲۴ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ انجام می شود.

به زیان ساده در تاریخ ۲۵ اردیبهشت، یار‌انه نقدی به‌حساب کسانی واریز می‌شود که یار‌انه ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر دریافت می‌کردند و یارانه کسانی که به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان یار‌انه دریافت می‌کردند در ۳۰ اردیبهشت ماه واریز می‌شود.

سامانه استعلام یار‌‍انه با کد ملی

سرپرست هر خانوار می‌تواند در وبگاه hemayat.mcls.gov.ir دهک اقتصادی خانوار و توضیحات در خصوص علت دریافت یا عدم دریافت یار‌‌انه را به همراه اسامی اعضای خانوار خود ببیند.

به زیان ساده در تاریخ ۲۵ اردیبهشت، یارا‌نه نقدی به‌حساب کسانی واریز می‌شود که یارا‌نه ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر دریافت می‌کردند و یار‌انه کسانی که به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کردند در ۳۰ اردیبهشت ماه واریز می‌شود.

سامانه استعلام یارا‌نه با کد ملی

سرپرست هر خانوار می‌تواند در وبگاه hemayat.mcls.gov.ir دهک اقتصادی خانوار و توضیحات در خصوص علت دریافت یا عدم دریافت یارانه را به همراه اسامی اعضای خانوار خود ببیند.

چه کسانی فردا یا‌ر‌انه می‌گیرند؟

فردا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یا‌ر‌انه کمک معیشتی این ماه خانوارهای اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز، بر اساس تغییراتی که در بهمن ماه سال گذشته در زمان واریز یارانه‌های خانوارهای مشمول حمایت دولت شد از این پس یارانه نقدی و معیشتی از بیستم به آخر ماه موکول شده است. به این ترتیب یار‌انه دهک‌های اول تا سوم ۲۵ هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی‌ام واریز می‌شود.

بر این اساس فردا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یارانه کمک معیشتی این ماه خانوارهای اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌گردد.

دولت فردا حساب سرپرستان خانوار را شارژ می‌کند/ واریز یار‌ا‌نه دهک اول تا سوم

حساب سرپرستان خانوار فردا با واریز ۴۰۰ هزار تومان یارانه شارژ می‌شود.

نزدیک به 15سال است که دولت در راستای اصلاح الگوی یارانه در کشور، به صورت مستقیم یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌کند.

در این یک و نیم دهه واریز یارانه‌ها یکی از چالش‌های جدی دولت‌ها بوده است. درحالی که تامین منابع مورد نیاز برای یارانه نقدی یک چالش اساسی به شمار می‌رود، یارانه بگیران علاقه بیشتری برای دریافت یارانه نقدی دارند.

بهترین فرصت خرید طلا با وام بدون ضامن ۷۵ تومنی

برداشت یار‌انه نقدی از خودپردازهای بانکی یکی از نشانه‌های جدی تمایل مردم به دریافت یارانه نقدی است. همزمان با واریز یارانه‌ها بسیاری از سرپرستان خانوار اقدام به برداشت یارانه نقدی از حساب خود می‌کنند و همچنان یارانه نقدی را به طرح کالابرگ الکترونیکی ترجیح می‌دهند.

تغییر در جدول پرداختی یارانه‌های نقدی

از بهمن ماه سال 1402 جدول پرداخت یار‌انه در کشور تغییر کرده و دهک‌های مختلف در روزهای متفاوت ماه یارانه نقدی خود را دریافت می‌کنند.

فردا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یارانه کمک معیشتی این ماه خانوارهای اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

یار‌انه سایر دهک‌ها چندم واریز می‌شود؟

بر اساس تغییراتی که در بهمن ماه سال گذشته در زمان واریز یارانه‌های خانوارهای مشمول حمایت دولت شد از این پس یارانه نقدی و معیشتی از بیستم به آخر ماه موکول شده است. به این ترتیب یارانه دهک‌های اول تا سوم ۲۵ هر ماه و یار‌انه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول سی‌ام واریز می‌شود.

بر این اساس فردا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یارا‌نه کمک معیشتی این ماه خانوارهای اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌گردد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *