یکشنبه, 3 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

خبری مهم درباره سامانه رتبه بندی معلمان

۴:۲۰ ب٫ظ, ۳ تیر ۱۴۰۳
رتبه بندی معلمان

به گفته رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم پیگیری‌ها به ثمر نشست و این سامانه برای بارگذاری مدارک معلمان عزیز تا ۲۰ تیرماه فعال است.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای بازگشایی سامانه رتبه بندی معلمان  فاقد رتبه، گفت: این پیگیری‌ها به ثمر نشست و این سامانه برای بارگذاری مدارک معلمان عزیز تا ۲۰ تیرماه فعال است.

علیرضا منادی سفیدان با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای بازگشایی رتبه بندی معلمان فاقد رتبه، عنوان کرد: پیرو مطالبه به حق معلمان عزیزی که از طرح رتبه بندی جا مانده بودند، پس از پیگیری‌های مکرر و مستمر این موضوع از وزارت آموزش و پرورش خوشبختانه از ابتدای هفته سامانه رتبه بندی برای معلمان فاقد رتبه به مدت یک ماه باز شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

وی ادامه داد: حال این معلمان می‌توانند از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

منادی سفیدان اضافه کرد: بر اساس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش، معلمان عزیز میتوانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

وی افزود: مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از ۱ خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم تأکید کرد: امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک و در راستای همین قانون، تمام معلمان عزیزمان را صاحب رتبه کنیم؛ چرا که این عزیزان زحمتکش، لایق بهترین‌ها هستند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *