دوشنبه, 28 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

سامان قدوس به چه دلیل پیشنهاد استقلال را رد کرد

۳:۲۹ ب٫ظ, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
سامان قدوس

به نظر می‌رسد رقابت ساوتهمپتون، مالمو و استقلال برای جذب سامان قدوس به سود تیم انگلیسی به پایان خواهد رسید.

سامان قدوس ظرف هفته‌های اخیر مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته و در حال مذاکره با آن‌ها است تا تکلیف تیم بعدی خود را مشخص کند. دنیل اندرسون، مدیر ورزشی باشگاه فوتبال مالمو، اشاره کرد که قدوس ممکن است در تابستان امسال مورد توجه آن‌ها قرار بگیرد.

سال گذشته نیز مالمو تلاش جدی برای جذب این مهاجم انجام داد، اما اقدامات آن‌ها به نتیجه نرسید. البته در فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال علاقه شدیدی به قدوس نشان داد، اما قابل پیش‌بینی بود که مذاکرات به سرانجام نمی‌رسد. مدیران استقلال پیشنهاد رسمی به قدوس ارائه کردند، اما او نپذیرفت. قدوس به دلیل شرایط خانوادگی ترجیح داد راهی ایران نشود.

سامان قدوس تمایلی به ادامه فعالیت در ایران نداشت و به همین دلیل پیشنهاد‌های دیگر خود را بررسی کرد. حال گفته می‌شود او در دو راهی مالمو و ساوتهمپتون قرار دارد. هر چند حضور در لیگ برتر هرگز قابل مقایسه با لیگ سوئد نیست و به همین دلیل عجیب نیست که قدوس با ۵۳ بازی ملی برای ایران، دومین گزینه را انتخاب کند و باز هم پیراهن قرمز و سفید را بر تن کند.

مربیگری ساوتهمپتون بر عهده راسل مارتین اسکاتلندی است. این تیم بعد از غلبه بر لیدزیونایتد در پلی‌آف چمپیونشیپ مجوز حضور در لیگ برتر را دریافت کرد. لقب ساوتهمپتون مقدسین است و قدوس احتمالاً یکی از بازیکنان جدید این تیم خواهد بود.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *