سه شنبه, 21 شهریور 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

سفر یک هفته‌ای به بدروم ترکیه چقدر هزینه دارد؟ + جدول

۴:۵۹ ب٫ظ, ۲۱ شهریور ۱۴۰۲
ارز مسافرتی

به گزارش اقتصاد آزاد واژه «بدروم» به معنای پایین است و از آنجاییکه این شهر در پائین ترکیه قرار گرفته است این نام را یدک می‌کشد. در این شهر انتظار سفری متفاوت به ترکیه را داشته باشید، شهری با خانه‌های سفید رنگ چیده شده کنار هم با کوچه‌هایی که به دریا ختم می‌شوند.

بدروم شهری ساحلی است و دریا مهمترین جاذبه آن محسوب می شود. با این حال، این شهر کوچک دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از عجایب هفتگانه جهان، یعنی آرامگاه هالیکارناسوس، در بدروم قرار دارد. البته سیل ساختمان اصلی را از بین برده است و مسیحیان متعصب هم در گذشته آسیب هایی به آن رسانده اند اما تماشای بقایای به جا مانده هنوز هم جذاب است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته در خصوص تور مسافرتی بدروم؛ برای ۶ شب و ۷ روز سفر رفت و برگشت هوایی به بدروم و اقامت در هتلVogue Hotel Supreme Bodrum  قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۹۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتلLa Blanche Island Bodrum برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۷۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۹۸,۵۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی بدروم ( ۷ شب / شهریور ماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر/تومان)
Vogue Hotel Supreme Bodrum ۵ ۲ تخته ۹۵,۷۰۰,۰۰۰
Vogue Hotel Supreme Bodrum ۵ ۱ تخته ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
Be Premium Bodrum hotel ۵ ۲ تخته ۸۹,۰۰۰,۰۰۰
Be Premium Bodrum hotel ۵ ۱ تخته ۱۲۹,۶۰۰,۰۰۰
La Blanche Island Bodrum ۴ ۲ تخته ۷۶,۰۰۰,۰۰۰
La Blanche Island Bodrum ۴ ۱ تخته ۹۸,۵۵۰,۰۰۰

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.