دوشنبه, 4 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

سیدحسین حسینی در استقلال می ماند؟

۱۱:۰۱ ق٫ظ, ۴ تیر ۱۴۰۳
سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال سید حسین حسینی استقلال

در روز‌هایی که هنوز ماندن یا نماندن سیدحسین حسینی به طور قطع در استقلال مشخص نشده باشگاه استقلال مذاکرات خود با یکی دروازه‌بان خارجی را تقریباً نهایی کرد.

در روز‌هایی که هنوز ماندن یا نماندن سیدحسین حسینی به طور قطع در استقلال مشخص نشده باشگاه استقلال مذاکرات خود با یکی دروازه‌بان خارجی را تقریباً نهایی کرد.

ایجنت فوتبالی که قرار بود آندره‌آ استراماچونی را به استقلال بیاورد از مدیران استقلال قول گرفته بود که همراه با این مربی ایتالیایی ۳ بازیکن خارجی را هم بعنوان سرجهازی به این تیم بیاورد.

یک دروازه‌بان، یک وینگر و یک مهاجم؛ ۳ گزینه مورد نظر این آژانس نقل و انتقالاتی بودند که با استراماچونی به استقلال بیایند و البته ظاهرا بازیکنان قابلی هم بودند که استرا آن‌ها را تأیید و روی شان حساب کرده بود، اما با منتفی شدن حضور خودش در استقلال این موضوع فعلاً به شکل دیگری در دست اجراست!

از افراد مطلع در باشگاه استقلال خبردار شدیم از بین سه گزینه خارجی که برای اضافه شدن به لیست بازیکنان این تیم مد نظر قرار داده شده بود فعلاً گزینه دروازه‌بانی برای همکاری با استقلال بیشتر مد نظر قرار گرفته و اطلاعات کافی در رابطه با این بازیکن به جواد نکونام اعلام شده است.

با توجه به مواردی که در طی روز‌های گذشته در رابطه با احتمال قطع همکاری باشگاه استقلال با سیدحسین حسینی عنوان شد این دروازه‌بان این روز‌ها در تلاش است تا همکاری اش با استقلال را برای یک فصل دیگر ادامه بدهد. با این همه به موازات تلاش مسئولان استقلال برای رفع مشکلات سید حسین حسینی این دروازه‌بان خارجی که ظاهرا ایتالیایی است نیز در فصل آینده تیم استقلال را همراهی خواهد کرد.

با توجه به قوانین جدید استفاده تیم‌های لیگ برتری از بازیکنان خارجی و افزایش ظرفیت تیم‌ها به نظر نمی‌رسد منعی برای این موضوع وجود داشته باشد که در کنار سیلوا، ماشاریپوف، بلانکو و احتمالا یامگا (اگر با او قطع همکاری نشود) این دروازه بان خارجی پنجمین سهمیه تیم استقلال در لیست بازیکنان خارجی اش را پر کند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *