دوشنبه, 13 آذر 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

صحبت‌های درویش درباره پرونده رادوشویچ و شکایت از استقلال

۷:۲۱ ب٫ظ, ۱۳ آذر ۱۴۰۲

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه رای در خصوص شکایت ما از استقلال قرار است بعد از دربی اعلام شود را اطلاع ندارم.

رضا درویش در حاشیه مراسم بزرگداشت حسین کلانی، یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: خود رادوشویچ اعلام کرده که پولش پرداخت شده است. یک میلیون یورو پول گرفته است. در حکمی که فیفا داده بود چون پرداخت مالیات بر عهده باشگاه بود، نامه نگاری شده که انجام شود.

وی در خصوص بازار سیاه بلیت‌ها برای بازی پرسپولیس و الدحیل گفت: بلیت‌ها بر اساس کد ملی تعریف شده و نمی‌شود کسی با کد ملی شخصی دیگر بتواند وارد ورزشگاه شود. به آن هوادارانی که از بازار سیاه بلیت خریداری کردند، اعلام می‌کنم که هزینه بی خودی نکنند زیرا از ورود آنها جلوگیری می‌شود.

درویش گفت: یادمان باشد یک بازی بین المللی است و زیر نظر AFC برگزار می‌شود. آن استانداردهای لازم را باید در نظر بگیرند. اگر کسی بلیت نگرفته نباید جلوی در ورزشگاه ازدحام ایجاد کند. راهروها فضایی نیست که هوادار بتواند از آن استفاده کند. خواهش ما این است که چون آبروی فوتبال ما مطرح است، نکند به خاطر یک بی مبالاتی دچار جریمه شویم.

درویش نیز در خصوص شکایت از استقلال نیز گفت: اینکه رای قرار است بعد دربی اعلام شود را من نمی‌دانم. باشگاه از مجاری قانونی در حال پیگیری است.

وی در خصوص نارضایتی بازیکنان در کشور عربستان گفت: اتفاقا باید کلی تشکر بکنیم از سفارت ما در آنجا که کلی زحمت کشید. استقبال را باید از آنها ایراد گرفت. یک پروتکل‌هایی را باید انجام می‌داد ولی کاری که باید باشگاه انجام می‌داد را به حد اکمل انجام داد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *