چهارشنبه, 9 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

صدای اعتراض اوسمار ویرا هم بلند شد

۷:۳۰ ب٫ظ, ۹ اسفند ۱۴۰۲
اوسمار ویرا پرسپولیس

اوسمار ویه را میگوید نقل و انتقالات پرسپولیس همچون سال‌های گذشته ضعیف بوده است.

اوسمار ویرا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: خیلی خوشحالم که برای بازی فردا در اصفهان هستم، بازی فردا مثل سایر بازی‌ها سخت است و قدم خوبی برای پیشرفت تیم ما است.

وی ادامه داد: ذوب‌آهن تیمی است که ساختار خاص خودش را دارد، شکل بازی خود را از اول فصل حفظ کرده است، سرمربی این تیم روی تیم خودش شناخت دارد و کار خودش را می‌داند؛ می‌دانم بازی نزدیک و رقابتی خواهیم داشت و امیدوارم از فرصت‌ها استفاده کنیم تا برنده بازی باشیم. بازی مهمی برای پرسپولیس است و ۳ امتیاز برای هر ۲ تیم مهم است و برای رسیدن به ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم تا کارمان را راحت‌تر ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نقل و انتقالات گفت: پنجره نقل و انتقالاتی برای شکل دادن به تیم‌هاست، ۴ بازیکن از دست دادیم و چند بازیکن گرفتیم، عمری و سرلک بازیکنانی نبودند که پرسپولیس خواهان جدایی آن‌ها باشد، شهاب نیز انتخاب شخصی‌ برای شرایط بهتر داشت تا خارج از کشور بازی کند، از تلاش نبیل تشکر می‌کنم اما نتوانست با فوتبال ایران وفق پیدا کند و از تیم جدا شد تا بتوانیم بازیکن دیگری بگیریم؛ مثل سال‌های اخیر در نقل و انتقالات کند بودیم و نتوانستیم بازیکنان مد نظر را بگیریم.

وی در مورد نبود بیرانوند بیان داشت: نبود بیرانوند همیشه حس می‌شود، در این هفته همه بازیکنان و کادر به وی روحیه دادند، همیشه شانس‌های بزرگ وقتی روی می‌آورند که در شرایط سخت هستیم.

اوسمار ویرا همچنین با اشاره به استراحت ذوب‌آهن در هفته قبل خاطرنشان کرد: هر بازی که نزدیک‌تر باشد، آنالیز را راحت‌تر می‌کند اما وقتی بازی قبلی ذوب‌آهن را نگاه کنیم، شرایط بازی این تیم عوض نشده است، ۴ بازی اخیر ذوب‌آهن را آنالیز کردیم، چیزی که می‌خواستیم نبود اما بازی‌هایی بود که ذوب‌آهن اخیرا داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عنوان داشت: همه بازیکنان جدید بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالات ثبت شدند و آماده بازی هستند؛ برخی بازیکنان جوان کنار ما نیستند، مصدوم نداریم و فقط بیرانوند محروم است.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *