شنبه, 21 بهمن 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

عرضه نان بصورت پایدار در حال انجام است

۸:۲۹ ق٫ظ, ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

مدیر اجرایی طرح هوشمندسازی یارانه ارد و نان با بیان اینکه اختلال صبح دیروز در سامانه بلافاصله بعد از چند ساعت برطرف و استفاده از کارتخوانهای هوشمند از سرگرفته شده است، گفت: عرضه نان به مردم بصورت پایدار در حال انجام است.

به گزارش اقتصاد آزاد محمد رسول نظافتی، مدیر اجرایی طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در گفتگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین، با بیان اینکه اختلال صبح دیروز در سامانه بلافاصله بعد از چند ساعت برطرف و استفاده از کارتخوانهای هوشمند از سرگرفته شده است، گفت: عرضه نان به مردم بصورت پایدار در حال انجام است.
وی افزود: صبح دیروز بلافاصله دو مرتبه با ارسال پیامک به نانوایی های سراسر کشور اعلام کردیم عرضه نان به مردم را با فروش نقدی یا از طریق کارتخوان های معمولی انجام دهند که خوشبختانه بعد از چند ساعت و با برطرف شدن اختلال، استفاده از کارتخوانهای هوشمند از سرگرفته شد.
به گفته نظافتی، از ابتدای آغاز طرح هوشمندسازی برای مواقع خاص مانند قطعی سامانه، خرابی دستگاه یا هر رویدادی که فرآیند پرداخت از طریق کارتخوان های هوشمند را دچار اختلال کند، روش‌های جایگزین کارت‌خوان هوشمند شامل فروش نقدی یا فروش از طریق کارتخوان های معمولی به نانوایان اطلاع رسانی شده بود تا نانوایان بتوانند عرضه نان به مردم را بصورت پایدار انجام دهند.
وی اظهار داشت: براین اساس هیچ دلیلی برای عدم عرضه نان به مردم در ساعات مذکور وجود نداشته است.
نظافتی گفت: سامانه برای محاسبه آرد و کمک هزینه نانوایان در بازه زمانی اختلال، اطلاعات ثبت شده در دوره مشابه قبلی واحد نانوایی را ملاک قرار می‌دهد.

پربیننده ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *