یکشنبه, 3 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

آلترناتیو پرسپولیس برای ترابی / فرشاد احمدزاده پرسپولیسی می شود؟

۹:۴۰ ب٫ظ, ۳ تیر ۱۴۰۳
فرشاد احمدزاده 1 فرشاد احمدزاده

باشگاه پرسپولیس هنوز با مهدی ترابی به توافق نرسیده و برای جانشینی او فرشاد احمدزاده را در نظر گرفته است.

باشگاه پرسپولیس هنوز با مهدی ترابی به توافق نرسیده و برای جانشینی او فرشاد احمدزاده را در نظر گرفته است.

پس از قهرمانی باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر، رضا درویش با محرومیت از سوی کمیته انضباطی مواجه شد و فعلا نمی‌تواند در باشگاه حضور پیدا کند. در این میان قرارداد یکسری بازیکنان پرسپولیس به اتمام رسیده و مشخص نیست این بازیکنان برای فصل آینده در این تیم بمانند یا خیر.

یکی از ستاره‌هایی که قراردادش تمام شده مهدی ترابی است که فصل پیش یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم اوسمار بود و زوج او با اورونوف توانسته بود امتیازات مهمی را برای این تیم به دست بیاورد. ترابی در حالی قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده که شایعه شده او از یک تیم لیگ برتری پیشنهاد ۵۰ میلیاردی دارد و او وسوسه شده است تا از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شود.

برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با فرشاد احمدزاده و ایجنتش داشته‌اند تا او یکی از گزینه‌های این باشگاه در فصل نقل و انتقالات تابستانی باشد. مطرح شدن این خبر با استقبال هواداران پرسپولیس در فضای مجازی مواجه نشد؛ چراکه آن‌ها مهدی لیموچی جوان را به احمدزاده پا به سن گذاشته ترجیح می‌دهند. اما نکته جالب اینکه افرادی که از باشگاه پرسپولیس با احمدزاده وارد مذاکره شده‌اند، مدعی‌اند نیت‌شان این بوده که به نوعی ترابی را بترسانند که مبادا جایگاهش را در پرسپولیس با آمدن احمدزاده از دست بدهد. به هر شکل این ترفند به کار رفته برای تحت فشار قرار دادن ترابی از سوی پرسپولیسی‌ها چندان کارساز نبود و بازتاب منفی برای این باشگاه در پی داشت.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *