سه شنبه, 19 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

همه چیز درباره قرارداد گزینه استقلال با پرسپولیس

۱۰:۵۷ ب٫ظ, ۱۹ تیر ۱۴۰۳
مهدی لیموچی

مهدی لیموچی را باید اولین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات دانست.

حتی پیش از آن که زمزمه جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس بلند شود، مدیران این باشگاه با باشگاه آلومینیوم اراک برای جذب مهدی لیموچی پدیده ملی پوش این تیم مذاکرات خود را آغاز کردند تا این ستاره آینده دار را به خدمت بگیرند.

لیموچی یک سال دیگر با آلومینیوم قرارداد داشت و پرسپولیسی‌ها باید مبلغ رضایتنامه این بازیکن را به این باشگاه پرداخت می‌کردند. هرچند سپاهان هم به شدت به دنبال جذب لیموچی بود، ولی علاقه این بازیکن به پرسپولیس که علنا هم اعلام کرده بود، باعث شد تا این بازیکن برای پرسپولیسی شدن اصرار داشته باشد و پیشنهاد سپاهان را رد کند.

لیموچی با پرسپولیس به توافق نهایی رسیده و این بازیکن را باید اولین خرید تابستانی این تیم دانست. شنیده‌ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس ۱۵ میلیارد تومان برای رضایتنامه این بازیکن پرداخت خواهد کرد و ۲۰ میلیارد هم مبلغ قرارداد لیموچی در سال اول است.

از آنجایی که لیموچی بازیکن ملی پوش به حساب می‌آید، قرار است سقف باشگاه پرسپولیس را دریافت کند و از همین رو این بازیکن مبلغی مشابه با ملی پوشان و بزرگترهایی، چون رفیعی و امیری خواهد گرفت. همچنین قرارداد لیموچی با پرسپولیس ۳ ساله خواهد بود و این بازیکن تا پایان لیگ بیست و ششم در پرسپولیس خواهد ماند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *