یکشنبه, 13 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

کار پرسپولیس برای تمدید قرارداد وحدت هنانوف سخت شد!

۱۰:۱۵ ق٫ظ, ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
وحدت هنانوف وحدت حنانوف

ارزش وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس در ترانسفر مارکت زیاد شد.

وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس در جام ملت های آسیا به همراه تیم ملی کشورش خوش درخشید. وحدت که سومین سال حضورش را در پرسپولیس سپری می کند، بیشتر در این تیم یک بازیکن ذخیره بوده و کمتر به عنوان بازیکن فیکس مورد استفاده قرار گرفته است. با این حال در جدیدترین آپدیت سایت ترنسفرمارکت ارزش مدافع پرسپولیس زیاد شد و به ۴۵۰ هزار یورو رسید.

هنانوف در نیم فصل و بعد از بازی های خوب در جام ملت های آسیا مورد توجه یک تیم کره ای و چند تیم داخلی قرار گرفت ولی باشگاه پرسپولیس و اوسمار ویه را با جدایی این بازیکن مخالفت کردند تا هنانوف در پرسپولیس ماندنی شود. قرارداد وحدت در پایان فصل به پایان خواهد رسید و باشگاه پرسپولیس کار سختی برای تمدید قرارداد با این بازیکن خواهد شد.

با توجه به سن و سال پایین این مدافع و همچنین چند پسته بودن او، تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن هنانوف هستند. در راستای اینکه در پرسپولیس فرصت کمی به این بازیکن داده می شود و ترافیک در خط دفاعی پرسپولیس زیاد است، احتمال جدایی وحدت در پایان فصل زیاد خواهد بود و هنانوف طبیعتا ترجیح می دهد به تیمی برود که هم پول بیشتری دریافت کند و هم فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند.

گفتنی است هنانوف یکی از ارزان ترین خارجی های باشگاه پرسپولیس است و دستمزد بالایی در این تیم دریافت نمی کند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *