پنجشنبه, 10 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۱۰ خرداد

۱:۴۴ ب٫ظ, ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
قیمت دلار ارز دانشجویی بازار ارز

قیمت دلار در هفته جاری به طور پیوسته نوسانات رفت و برگشتی داشت و طی دو روز اخیر در کف منطقه حمایت درجا زد. امروز اسکناس دلار با همان قیمت روز گذشته و در کانال هشتم از کریدور پنجم معامله شد.

قیمت دلار امروز تحرکات قیمتی محدودی داشت و بدون تغییر نسبت به روز گذشته معامله شد.

دیروز قیمت دلار با افت ۵۰۰ تومانی در نیمه پایینی کانال هشتم از کریدور پنجم معامله شد و اکنون نیز با همان قیمت سه روز گذشته در حال معامله است. گفتنی‌ست فعلا سیگنالی مورد توجه معامله‌گران قرار نگرفته و فعالان این بازار در انتظار برگزاری نشست شورای حکام در ۱۴ خرداد و نتیجه این نشست برای ایران هستند.

تحلیلگران فنی سقف بعدی قیمت دلار را در کوتاه‌مدت، نیمه کریدور بالاتر می‌دانند. به اعتقاد برخی از بازیگران بازار ارز حرکت رنج اسکناس آمریکایی استراحت در مسیر صعودی است و قیمت در کف حمایت در نوسان است.

گفتنی است قیمت درهم امروز افزایش محدود ۱۰ تومانی دارد و با رقم ۱۶ هزار و ۳۰ تومانی در حال معامله است. تتر با رشد ۱۵۰ تومانی روی رقم ۵۹ هزار تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با رشد ۲۰۰ تومانی با قیمت ۷۴ هزار۶۱۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز روی رقم ۶۳ هزار و ۴۶۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار و حواله دلار امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز چهارشنبه عرضه شد. اسکناس دلار با رقم ۴۵ هزار و ۸۴ تومان و حواله دلار با رقم ۴۲ هزار و ۹۵ تومان عرضه شد.

دلار در بازار ازاد تا لحظه تنظیم این خبر ۵۹ هزار و ۱۰۰ تومان و یورو ۶۳ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت گذاری شده است

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *