سه شنبه, 25 اردیبهشت 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

لیست استقلال برای فصل بعد مشخص شد

۸:۴۴ ب٫ظ, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
واگذاری باشگاه استقلال استقلال مهدی هاشمی نسب

استقلال شانس قهرمانی لیگ برتر در فصل جاری استراتژی خود را برای فصل جدید بازی‌ها مشخص کرد.

در حالی که در ابتدای فصل باشگاه استقلال به دلیل ناکامی در جذب بازیکن موثر گفته بود، در صورت چهاردهمی هم از کادر فنی حمایت خواهد کرد اکنون استقلال با جواد نکونام در صدر جدول بازی‌های لیگ برتر قرار دارد و شانس اول قهرمانی به حساب می‌آید.

نکونام که این فصل بار‌ها و بار‌ها تیمش را تحسین کرده بود، در پایان بازی با فولاد هم گفت: بازیکنان فعلی اش را می‌خواهد و آن‌هایی که قراردادشان تمام شده است، باید با باشگاه تمدید کنند. البته به شرطی که نخواهند اردوی تیم را ترک کنند.

او در این باره گفت: «یک بدهی باشگاه به بازیکنان از سال قبل دارد، منتظریم کار جابه‌جایی این پول انجام شود تا بازیکنانی که برای تسویه حساب می‌روند درباره تمدید قراردادشان صحبت شود. تمام بازیکنانی که در تیم ما هستند قطعاً همه آن‌ها به خاطر مردانگی که کردند در تیم می‌مانند، مگر اینکه بازیکنی بخواهد جدا شود.»

باشگاه استقلال فصل بعد به دنبال حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند یک بازیکن جدید دیگر بگیرد. همچنین مصدومیت بازیکنانی، چون مهدی مهدی پور و کوین یامگا به آبی‌ها فرصت می‌دهد که مهره‌های جدید به خدمت بگیرند. از سویی شاید یکی، دو بازیکن استقلال در پی جدایی باشند.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *