سه شنبه, 8 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

ادعای عجیب و باورنکردنی مجری اماراتی درباره فرهاد مجیدی

۴:۵۰ ب٫ظ, ۸ اسفند ۱۴۰۲
فرهاد مجیدی

در آستانه بازی استقلال و سپاهان اخبار عجیب و غریبی پیرامون حواشی این مسابقه به گوش می‌رسد.

در آستانه بازی استقلال و سپاهان اخبار عجیب و غریبی پیرامون حواشی این مسابقه و فرهاد مجیدی به گوش می‌رسد.‌‌‌‌‌

استقلال حساس‌ترین مسابقه نیم فصل دوم خود (البته غیر از جدال با پرسپولیس) را در ورزشگاه آزادی مقابل سپاهان برگزار خواهد کرد. جدالی که به لحاظ فوتبالی حکم یک نبرد ۶ امتیازی را دارد و از نظر روانی حتی می‌توان فراتر از ۶ امتیاز برایش مد نظر قرار داد چون اگر آبی‌پوشان بتوانند این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و پرسپولیس را هم شکست بدهند، قبل از پایان امسال عملاً بخش وسیعی از مسیر قهرمانی در لیگ بیست و سوم را طی کرده‌اند و در نقطه مقابل، اگر برابر این دو تیم امتیاز از دست بدهند کارشان حسابی گره می‌خورد.

استقلال صدرنشین در حالی به مصاف سپاهان خواهد رفت که این تیم از گردونه لیگ قهرمانان آسیا حذف شده و در ماه‌های اخیر شکست‌های متوالی در کارنامه خودش ثبت کرده است. اگرچه ژوزه مورایس سرمربی شناخته شده ای در عرصه فوتبال آسیا محسوب می‌شود و سپاهانی‌ها تاکید دارند که به کار این مربی اعتماد کاملی معطوف کرده‌اند.

در چنین شرایطی، اتحاد کلبا که هدایت آن را فرهاد مجیدی بر عهده دارد نیز وضع چندان مساعدی در لیگ حرفه‌ای امارات ندارد و پس از شکست این تیم مقابل شارجه، زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال قطع همکاری با سرمربی این تیم به گوش می‌رسد. البته مدیران باشگاه کلبا چند ماه قبل مدعی شدند کوچک‌ترین مشکلی با فرهاد ندارند و از قرار معلوم قراردادشان با این مربی نیز تا خرداد ۱۴۰۴ پابرجاست اما یکشنبه یکی از مجریان شبکه ورزشی تلویزیون ابوظبی ادعای عجیبی را مطرح کرد و مدعی شد در صورت باختن سپاهان مقابل استقلال و شکست اتحاد کلبا با فرهاد مجیدی در بازی آینده، ژوزه مورایس از سمت سرمربیگری سپاهان کنار گذاشته خواهد شد و از طرف دیگر رابطه کاری فرهاد مجیدی با اتحاد کلبا نیز به پایان می‌رسد تا این مربی سرشناس ایرانی و سرمربی اسبق استقلال که هنوز هم میان هواداران این تیم فوق العاده محبوب است، مسافر اصفهان شده و هدایت سپاهان را بر عهده بگیرد!

ناگفته پیداست که چنین معادله‌ای بسیار عجیب به نظر می‌رسد و مسئولان باشگاه سپاهان نیز قاطعانه تاکید دارند شایعات پیرامون برکناری مورایس صحت ندارد. در واقع این یک ادعای رسانه‌ای است و باید ببینیم در آینده چه شکل و شمایلی به خودش خواهد گرفت.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *