شنبه, 26 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

مذاکره استقلال با این لژیونر جدی شد

۸:۰۷ ب٫ظ, ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
مهدی قایدی

به نظر می‌رسد پیگیری‌های استقلال برای بستن تیم قوی‌تر جهت حضور در مسابقات فصل آینده وارد مراحل جدی شده است.

استقلال احتمالاً در قیاس با فصل قبل مشکلات مالی کمتری خواهد داشت و همین مسئله دست کادر فنی را برای جذب بازیکنان جدید و البته با کیفیت‌تر تا حد قابل ملاحظه‌ای باز می‌کند. در همین رابطه از چند روز قبل شایعه شده بود که استقلالی‌ها همچنان دوست دارند دوباره مهدی قایدی را در تیم خود ببینند و این بازیکن را با پیراهن آبی به میدان بفرستند.
با توجه به رابطه خیلی خوب قایدی با فرهاد مجیدی، از صبح پنجشنبه این بحث مطرح بود که اگر فرهاد دوباره به استقلال برگردد، مهدی هم بار دیگر پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد، اما بعد از ظهر جمعه شنیدیم برخی مسئولان باشگاه استقلال نگاه دیگری دارند و معتقدند نباید سرنوشت یک بازیکن را به آمدن یا نیامدن فرهاد مجیدی گره زد.

از قرار معلوم آن‌ها برای مهدی قایدی سیگنال‌هایی فرستاده و به او پیغام داده‌اند اگر تصمیمش برای بازگشت به استقلال جدی است، استقلالی‌ها در دبی با مدیران باشگاه شباب الاهلی وارد مذاکره خواهند شد تا زمینه برای بازگشت مهدی را فراهم کنند و این مسئله هیچ ارتباطی به داستان فرهاد مجیدی برایشان ندارد.

در واقع استقلالی‌ها مدعی‌اند مهدی قایدی اگر واقعاً بخواهد دوباره استقلالی شود حتی بدون فرهاد مجیدی هم مسیر برای بازگشتش کاملاً هموار خواهد شد البته به شرطی که خودش بخواهد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *