یکشنبه, 28 آبان 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

مردم این آپارتمان‌ها را نمی‌خرند!

۸:۴۴ ب٫ظ, ۲۸ آبان ۱۴۰۲
قیمت مسکن

در مهر سال جاری نیز، ۸۶۰ معامله در بخش مسکن نوساز انجام شد که سهم ۲۷ درصدی از توزیع تعداد معاملات انجام شده مناطق مختلف تهران را به خود اختصاص داده است.

به گزارش اقتصاد آزاد در مهر سال جاری نیز، ۸۶۰ معامله در بخش مسکن نوساز انجام شد که سهم ۲۷ درصدی از توزیع تعداد معاملات انجام شده مناطق مختلف تهران را به خود اختصاص داده است.

 T بر اساس داده‌های بانک مرکزی موجود در گزارش تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران، تعداد معاملات نوسازهای تهران در سه سال اخیر روندی نزولی داشته است.

در سال ۱۴۰۰، ۱۸۰۵ معامله در بخش مسکن‌های نوساز تا ۵ سال صورت گرفته‌ و در سال ۱۴۰۱، ۱۵۵۱ فقره معامله نیز با سهم ۲۸ درصدی در این بخش انجام شده است.در مهر سال جاری نیز، ۸۶۰ معامله در بخش مسکن نوساز انجام شد که سهم ۲۷ درصدی از توزیع تعداد معاملات انجام شده مناطق مختلف تهران را به خود اختصاص داده است.

آپارتمانی با ۱۱۸مترمربع زیربنا و نوساز در هروی،۱۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و در محله پاسداران نیز، واحدی ۱۲۰ متری و نوساز، ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محله مطهری، برای واحدی ۱۲۷ متری و نوساز، ۱۵ میلیارد تومان و در محله طرشت برای واحدی ۹۱ متری و یک سال ساخت، ۱۰ میلیارد و ۱۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است.

قیمت آپارتمان نوساز

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *