یکشنبه, 3 تیر 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

اقدام جنجالی دو ستاره پرسپولیس / جدایی قطعی است؟

۴:۲۷ ب٫ظ, ۳ تیر ۱۴۰۳
مهدی ترابی

مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر هروقت بخواهند می‌توانند با حضور در محل باشگاه مطالبات خود را دریافت کنند.

مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر دو بازیکنی هستند که از مدت‌ها قبل زمزمه‌هایی در مورد انتقال آن‌ها به تیم‌های دیگر از جمله تراکتور و سپاهان به گوش می‌رسید. در این میان البته هر دو بازیکن پیش از این که لیگ تمام شود این شایعات را تکذیب می‌کردند و جالب این که تمام تاکیدشان این بود که بلافاصله پس از دریافت مطالبات فصلی که گذشت و آپشن‌های دو فصل قبل با باشگاه پرسپولیس تمدید می‌کنند. اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

موضوع زمانی جالب می‌شود که بانک شهر پس از جلسه‌ای که با رضا درویش داشت، مطالبات این دو بازیکن را به شکل کامل در اختیار رضا درویش قرار داد تا پس از تمدید قرارداد، این مبلغ در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. از این رو در تماس‌هایی که باشگاه با این دو بازیکن داشت، آن‌ها که در تهران نبودند وعده دادند روز شنبه در ساختمان باشگاه حاضر می‌شوند، اما هنوز و تا این لحظه این اتفاق رخ نداده است.

گفتنی است رسانه‌ها احتمال جدایی مهدی ترابی و اسماعیلی فر را زیاد دانسته و در فضای مجازی نیز این باور شکل گرفته که هر دو با توجه به ارتباط خوبی که ایجنت آن‌ها با باشگاه تراکتور و زنوزی دارد راهی تراکتور خواهند شد، اما هنوز انتقالی صورت نگرفته است و باید دید درنهایت ترابی و اسماعیلی فر چه تصمیمی برای آینده خود خواهند گرفت.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *