سه شنبه, 1 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

نقطعه ضعف پرسپولیس مشخص شد

۱۱:۳۵ ب٫ظ, ۱ اسفند ۱۴۰۲
پرسپولیس محمدجواد محمدی

پرسپولیس طی سال‌های اخیر به ندرت در بازی‌هایی که عقب افتاده کامبک زده است و این اتفاق در دیدار مقابل آلومینیوم هم رخ نداد.

یکی از بزرگترین مشکلات پرسپو لیس در زمان یحیی گل محمدی این بود که وقتی تیم یحیی گل اول را دریافت می‌کرد، کمتر می‌توانست کامبک بزند و بازی باخته را به برد تبدیل کند. موضوعی که در زمان برانکو عکس آن اتفاق می‌افتاد و در خیلی از بازی‌ها پرسپو لیس با وجود عقب افتادن از حریف، به راحتی به بازی برمی گشت و می‌توانست بازی باخته را با ۳ امتیاز به پایان برساند. در زمان یحیی گل محمدی و طی ۳ فصل اخیر، پرسپولیس در ۱۷ بازی گل اول را دریافت کرد و از این تعداد بازی تنها در ۲ دیدار موفق به زدن کامبک شد و مقابل رقبا به برتری رسید.

حالا این آمار با حضور اوسمار بدتر شد و تعداد بازی‌هایی که پرسپو لیس در آن ابتدا گل خورد، به ۱۸ رسید. در بازی با آلومینیوم که اولین تجربه سرمربیگری اوسمار در پرسپو لیس بود، پرسپو لیس گل اول را خورد و حتی نتوانست کار را به تساوی بکشد. به نظر می‌رسد این نقطه ضعف برای تیم بزرگی مثل پرسپو لیس از تیم یحیی به تیم اوسمار هم انتقال پیدا کرده و در این تیم خبری از کامبک نخواهد بود.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *