پنجشنبه, 21 اردیبهشت 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

نمادهای منفی بورس خریدار پیدا کرد /دلیل افت شدید قیمت ها در بازار سهام

۹:۳۶ ق٫ظ, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش  اقتصاد آزاد به نقل از اکوایران، عشقی، رییس بازار سرمایه اعلام کرد که یکی از دلایل اصلی افت شدید قیمت ها در بازار سرمایه بالا بودن دامنه نوسان است که باعث تشدید هیجانات می شود.

به نظر می‌رسد برخی از معامله گران نوسان رو به بالای روز سه شنبه بازار سرمایه را فرصت خروج شناسایی کردند و در روز چهارشنبه دوباره قیمت ها در بازار سرمایه کاهشی شد و خط روند صعودی آر اس آی شاخص کل شکسته شد ولی بررسی ها نشان میدهد منفی های بازار سرمایه خریدار دارد و خریدهای خوبی در منفی های قیمتی برخی از سهام ها انجام می شود.

گروه خودرویی یکی از لیدرهای اصلی بازار سرمایه است که در رشد اخیر شاخص کل موثر بوده است.از نظر نموداری گروه خودروسازی هنوز خط روند صعودی بلندمدت‌خود در اندیکاتور آر اس آی را نشکسته است. با داشتن یک موج صعودی می توان خطوط حمایتی پیش‌روی شاخ گروه خود را رسم کرد.

روز چهارشنبه شاخص خودرو به حمایت سطح ۲۳ درصدی فیبوناچی رسید در صورتی که شاخص گروه خودرو این حمایت را از دست دهد حمایت محدوده ۳۷۵ هزار واحدی شاخص خودرو در گام‌اول و حمایت محدوده ۳۵۰ هزار واحدی در گام دوم پیش روی گروه خودرو خواهد بود.

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *