جمعه, 26 آبان 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

هافبک پرسپولیسی از تیم ملی اخراج شد

۹:۳۷ ق٫ظ, ۲۶ آبان ۱۴۰۲

 احمد نوراللهی، هافبک دفاعی تیم الوحده امارات در اولین مسابقه ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از لیست تیم ملی خط خورده بود و مهم‌ترین غایب ایران بود که حتی روی نیمکت هم جایی نداشت.

 

 

هافبک پرسپولیسی از تیم ملی اخراج شد

نکته سوال برانگیز جایی بود که احمد نور کنار بازیکنان جوان کنار گذاشته شده از لیست بازی هنگ کنگ و مهرداد محمدی، روی سکوهای ورزشگاه آزادی حاضر نبود و سرانجام تیم ملی ساعاتی پس از این مسابقه در مورد وضعیت نوراللهی شفاف‌سازی کرد.

سایت فدراسیون فوتبال در این خصوص نوشت:

“به منظور حفظ اتحاد تیمی و در پی رفتار غیرحرفه‌ای احمد نوراللهی و با تصمیم کادر فنی، این بازیکن از تیم ملی کنار گذاشته شد.”

امیر قلعه‌نویی از ابتدای حضورش در این دوره روی نیمکت تیم ملی چندین بار بازیکنان مهم و باتجربه‌اش را به دلیل مسائل انضباطی خط زده است. آخرین نمونه آن حسین کنعانی بود که پس از اخراج غیرفنی مقابل ازبکستان در کافا، از لیست فیفادی شهریورماه خط خورد. پیش‌تر شهریار مغانلو نیز چنین شرایطی را تجربه کرده بود.

یکی از پرترافیک‌ترین پست‌های تیم ملی همین هافبک دفاعی است و امیر قلعه‌نویی دستِ بازی در مورد انتخاب بازیکن در این پست دارد و این خط خوردن انضباطی بدون شک کار نوراللهی را حتی برای اردوهای بعدی نیز سخت می‌کند.

نکته مهم اینکه پیش آمدن چنین اتفاقی برای احمد نوراللهی بعید به نظر می‌رسید اما او حالا باید چمدان‌هایش را جمع کند و به امارات برگردد. احمدنور تیم ملی را در سفر به تاشکند همراهی نخواهد کرد و باید دید این کنار گذاشته شدن از تیم ملی تا چه زمانی طول خواهد کشید.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *