یکشنبه, 7 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

هر یک دقیقه در اینترنت چه می‌گذرد؟

۱:۳۲ ب٫ظ, ۷ شهریور ۱۴۰۰
شبکه اجتماعی

در هر یک دقیقه در فضای اینترنت، ۵۰۰ ساعت محتوای یوتیوبی آپلود می‌شود، ۶۹۵ هزار استوری در اینستاگرام به اشتراک‌ گذاشته می‌شود و بالغ‌بر ۷۰ میلیون پیام از طریق پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و منسجر فیس‌بوک ارسال می‌شود.

دنیای دیجیتال، یک جهان به خودی خود ارزشمند و فرصت‌محور است که همه چیز در آن بسیار سریع حرکت می‌کند. تعداد زیادی دانلود و آپلود در آن اتفاق می‌افتد، افراد زیادی هر روزه در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی پست می‌گذارند و به جست‌وجو می‌پردازند، پیام‌های زیادی در این فضا ارسال و دریافت می‌کنند، موسیقی‌ها و فیلم‌های بسیاری در آن پخش می‌شود و در هر یک دقیقه اتفاقات زیادی در شبکه جهانی وب رخ می‌دهد.

طبق داده‌های منتشرشده در وب‌سایت آل‌اکسس، در هر ۶۰ ثانیه در وب در سال ۲۰۲۱، بیش از ۵۰۰ ساعت محتوا در یوتیوب آپلود می‌شود، ۶۹۵ هزار استوری در اینستاگرام به اشتراک‌ گذاشته می‌شود و بالغ‌بر ۷۰ میلیون پیام از طریق پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و منسجر فیس‌بوک ارسال می‌شود.

در هر یک دقیقه، بیش از ۴۱۴ هزار اپلیکیشن از طریق مارکت‌های آنلاین گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود می‌شود، همچنین در این زمان، رقم خارق‌العاده‌ای بالغ بر ۱.۶ میلیون دلار خرید آنلاین صورت می‌گیرد. آمار توییتر نیز در هر یک دقیقه، شامل ارسال ۲۰۰ هزار توییت توسط افراد است و همچنین ۱۹۷.۶ میلیون ایمیل در یک دقیقه فرستاده می‌شود.

در لینکدین که یک شبکه اجتماعی تجاری با محوریت اشتغال است، در هر یک دقیقه ۹۱۳۲ ارتباط صورت می‌گیرد، در همین زمان، کاربران اسنپ‌چت که یک پیام‌رسان چندرسانه‌ای است، ۳.۴ میلیون تصویر می‌سازند و ۵۰۰۰ دانلود هم در اپلیکیشن تیک‌تاک دانلود می‌شود.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *