شنبه, 5 خرداد 1403

اخبار روز

ما را دنبال کنید

جزئیاتی از یکی از پرونده‌های سنگین باشگاه استقلال

۵:۵۷ ب٫ظ, ۵ خرداد ۱۴۰۳
استقلال

باشگاه استقلال ظرف سال‌های گذشته همواره درگیر مشکلات مربوط به پرونده‌های شکایت از فیفا و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بوده است.

یکی از پرونده‌های سنگین باشگاه استقلال در طی دو سال اخیر موضوع طلب باشگاه پرتغالی از استقلال در رابطه با انتقال محمد محبی از سانتا کلارا به تهران بود.

این موضوع از ابتدای فصل گذشته لیگ برتر مدیران عامل این باشگاه را یکی بعد از دیگری تحت تاثیر قرار می‌داد و هر از گاهی شوک بدی به مجموعه تیم وارد می‌کرد. این موضوع تیم ریکاردو ساپینتو را بار‌ها و بار‌ها تحت تاثیر قرار داد و در فصل جاری لیگ برتر نیز ماجرا به شکلی پیش رفت که جواد نکونام و استقلال هم بعضا با دردسر‌های این چنینی مواجه می‌شدند که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال به خاطر شکایت باشگاه سانتا کلارا بسته می‌شد.

حالا و با انتشار خبر پرداخت این بدهی از طریق فیفا ظاهراً به زودی پنجره نقل و انتقالاتی باز می‌شود، اما این موضوع چه درسی می‌تواند برای مسئولان و مدیران جدید باشگاه استقلال به همراه داشته باشد؟

قطعاً تأمین منابع مالی برای پرداخت مطالبات خارجی یا داخلی یکی از مهم‌ترین اتفاقات برای استقلا ل می‌تواند باشد. موضوعی که در سال‌های گذشته کمتر به آن توجه شده و یا بعضاً اصلاً توجهی به آن صورت نگرفته است.

مادامی که منابع مالی باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات بازیکنان و یا باشگاه‌های دیگر تامین نباشد جذب این قبیل افراد چیزی جز انباشته‌تر کردن بدهی‌های قبلی به همراه ندارد و این موضوع می‌تواند دردسر‌های بیشتری را برای باشگاه استقلال و بالطبع طرفداران میلیونی این تیم به وجود بیاورد.

حالا که مالکان متمول و پولدار باشگاه استقلا ل گام به این عرصه گذاشته‌اند می‌توانند با یک مدیریت صحیح شرایطی ایجاد کنند که استقلال از این به بعد به جای انباشته‌تر کردن بدهی‌های گذشته مطالبات طلبکارانش را به روز پرداخت کرده و از این بابت با خیال راحت قدم از قدم بردارد و به سمت جلو حرکت کند.

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *