جمعه, 5 شهریور 1400

اخبار روز

ما را دنبال کنید

کدام بانک به سپرده گذاران خود ۲۳ درصد، سود یعنی ۵ درصد بیشتراز سایر بانک ها پرداخت کرد؟

۱:۵۱ ب٫ظ, ۵ شهریور ۱۴۰۰
سپرده بانکی

# موضوعات داغ :
م

با وجودی که نرخ سود سپرده در اکثر بانکها حد اکثر ۱۸ درصد می باشد ٬یکی از بانک های بزرگ کشور به سپرده گذاران خود ۵ درصد سود بیشتر یعنی تا ۲۳ درصد سود پرداخت کرد.

کدام بانک به سپرده گذاران خود ۲۳ درصد، سود یعنی ۵ درصد بیشتراز سایر بانک ها پرداخت کرد؟
اول نرخ سود پرداختی بانک ها به سپرده گذاران خود در سال ۱۴۰۰ همان نرخ های مصوب شورای پول و اعتبار در تیرماه ۱۳۹۹ می باشد که بر این اساس نرخ سود پرداختی بانکها به شرح ذیل می باشد:

بر اساس آخرین مصوبه شورای پول و اعتبار نرخ سودهای بانکی به این شرح است؛

سپرده گذاران سال ۹۹ بانک ملت تا ۵درصد بیشتر سود گرفتند و این سود اضافه در مرداد ماه ۱۴۰۰ به حساب مشتریان این بانک واریز شد.

بانک ملت به سپرده های سرمایه گذاری مدت دار مشتریان خود در سال ۱۳۹۹ تا ۵ درصد مابه التفاوت سود قطعی بیشتر پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک موفق شد برای دومین سال پیاپی به سپرده های سرمایه گذاری مدت دار مشتریان در سال ۹۹ تا ۵ درصد، مابه التفاوت سود قطعی پرداخت کند.
بر اساس این گزارش، عملکرد درخشان بانک ملت در جذب منابع، اعطای تسهیلات و کسب سود عملیاتی در سال ۱۳۹۹، این موفقیت متمایز را در دومین سال پیاپی برای سپرده گذاران و مشتریان وفادار این بانک در شرایط سخت اقتصادی و آثار ناشی از شیوع کرونا بر اقتصاد به ارمغان آورده است.

این سود اضافه در مرداد ماه ۱۴۰۰ به حساب مشتریان بانک ملت واریز گردید.

ببشترین سود بانکی

بر این اساس، تا ۵ درصد مابه التفاوت سود قطعی نسبت به سود علی الحساب پرداختی به سپرده های سرمایه گذاری کوتاه و بلند مدت سال ۱۳۹۹ براساس معیارهایی از قبیل نرخ اسمی سپرده در زمان افتتاح آن، نوع، میزان ماندگاری و … محاسبه و به حساب سپرده گذاران بانک ملت واریز شده است.

سال گذشته نیز بانک ملت پس از ۱۷ سال، تا ۳.۳ درصد به عنوان مابه التفاوت سود قطعی به سپرده گذاران سال ۱۳۹۸ خود پرداخت کرده بود. که این سود اضافه در تیرماه سال ۹۹ به حساب سپرده گزاران بانک ملت واریز گردید.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *