چهارشنبه, 2 اسفند 1402

اخبار روز

ما را دنبال کنید

کیفیت بالای دو ستاره خارجی پرسپولیس

۱۱:۰۰ ق٫ظ, ۲ اسفند ۱۴۰۲
پرسپولیس

دو خرید جدید پرسپولیس در تمرینات بسیار آماده نشان دادند و احتمالاً در ادامه فصل به کمک سرخ‌ها خواهند آمد.

پرسپولیس یکی از فعال‌ترین تیم‌ها در نقل و انتقالات بود و تا این لحظه مدافع عنوان قهرمانی موفق شد نفراتی چون اوستون اورونوف، عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر و ابوالفضل بابایی را به خدمت بگیرد. با این حال به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه ، پرسپولیس نتوانست از نفرات جدید خود در بازی مقابل آلومینیوم استفاده کند و به نوعی دست اوسمار برای این بازی که با شکست پرسپولیس همراه شد، بسته بود.

نکته جالب در خصوص بازیکنان جدید پرسپولیس این است که دو ستاره خارجی به خدمت گرفته شده توسط این باشگاه یعنی حسن و اورونوف در تمرینات فوق العاده آماده ظاهر شدند و همین موضوع بازیکنان و کادرفنی پرسپو لیس را شگفت زده کرده است. بازیکنان پرسپولیس معتقدند این دو بازیکن بسیار آماده و باکیفیت هستند و قطعا می‌توانند به تیم کمک کنند. هنوز پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز نشده و ممکن است این نفرات در بازی حساس چهارشنبه مقابل تراکتور هم نتوانند برای پرسپو لیس به میدان بروند. موضوعی که باعث ادامه دار شدن حسرت پرسپولیسی‌ها خواهد شد.

آن‌ها حسرت این موضوع را می‌خوردند که چرا تیم‌شان نتوانست در بازی با آلومینیوم از خریدهای جدید خود استفاده کند. شاید حضور این بازیکنان می‌توانست روند بازی را به نفع تیم اوسمار تغییر دهد و حتی مانع از شکست پرسپو لیس شود. هرچند مدیران پرسپو لیس قول حل مشکلات مالیاتی رادوشویچ و همچنین پرداخت بدهی رضا اسدی را دادند تا پنجره این تیم باز شود، ولی تا این لحظه این اتفاق رخ نداده و ممکن است خریدهای جدید پرسپو لیس مجوز بازی در دیدار با تراکتور را بدست نیاورند.اتفاقی که قطعا به ضرر پرسپو لیس خواهد شد و این تیم مقابل تراکتور پرستاره دچار مشکل خواهد شد.

پربیننده ها

حاشیه ها

ورزشی

عکس خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *